Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   tico-DJ 10 NPC (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/358178-tico-dj-10-npc.html)

valitataye 23-04-13 21:46

Re: tico-DJ 10 NPC
 
Ce se mai aude de masina?

mada_10 24-04-13 21:38

Re: tico-DJ 10 NPC
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by valitataye (Post 5449803)
Ce se mai aude de masina?

masina a revenit pe strada de aproape 3 saptamani dar mai am o mica problema cu carburatorul.
Pozele sunt din timpul lucrarilor maine o sa pun poze cu masin terminata.

valitataye 25-04-13 06:48

Re: tico-DJ 10 NPC
 
Vezi sa nu fie problema cu vre-un furtun de vaccum.

mada_10 25-04-13 21:32

Re: tico-DJ 10 NPC
 
Quote:

Originally Posted by valitataye (Post 5451074)
Vezi sa nu fie problema cu vre-un furtun de vaccum.

nu u stiu daca e de la vreun furtun de vacum sau din carburator dar mi-a dat de cap

mada_10 30-04-13 21:40

Re: tico-DJ 10 NPC
 
3 Attachment(s)
odata cu reparatia dupa accident am mai schimbat cate ceva la masina:
segmenti
discuri de frana
brate+bucsi fata
rulmenti fata,spare
bucsi timonerie

funkyy 30-04-13 22:33

Re: tico-DJ 10 NPC
 
A iesit bine,bravo!

mada_10 03-06-13 22:12

Re: tico-DJ 10 NPC
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by funkyy (Post 5457051)
A iesit bine,bravo!

multumesc!
Azi mi-am facut putin timp si am curatat compartimentul motor.
Intre timp micul gigant a primit o baterie noua.

valitataye 03-06-13 22:22

Re: tico-DJ 10 NPC
 
Vopseste si marginea la aripa unde vin suruburile ca se vede urat galbenu ala acolo.

mada_10 04-06-13 20:39

Re: tico-DJ 10 NPC
 
Quote:

Originally Posted by valitataye (Post 5490699)
Vopseste si marginea la aripa unde vin suruburile ca se vede urat galbenu ala acolo.

am vopsito dar dupa ce am facut pozele

mada_10 12-03-14 20:00

Re: tico-DJ 10 NPC
 
2 Attachment(s)
o mica schimbare

Geo_ZGA 13-03-14 21:27

Re: tico-DJ 10 NPC
 
Foarte frumoase! Par impecabile... banuiesc ca au fost retapitate, nu?
De pe ce masina sunt? Cat te-au costat? Incalzire, ceva? :D
p.s: am o obsesie cu scaunele auto :lol:

mada_10 13-03-14 21:41

Re: tico-DJ 10 NPC
 
Quote:

Originally Posted by Geo_ZGA (Post 5679381)
Foarte frumoase! Par impecabile... banuiesc ca au fost retapitate, nu?
De pe ce masina sunt? Cat te-au costat? Incalzire, ceva? :D
p.s: am o obsesie cu scaunele auto :lol:

Multunesc,sunt scaune de volkswagen touran,nu sunt retapitate,fara incalzire momentan:)

Auras 26 17-03-14 17:07

Re: tico-DJ 10 NPC
 
Salut , Arata bine masina , succes pe mai departe !!

mada_10 24-03-14 15:09

Re: tico-DJ 10 NPC
 
Quote:

Originally Posted by Auras 26 (Post 5681063)
Salut , Arata bine masina , succes pe mai departe !!

Multumesc

Doar_Aleex 16-04-14 16:17

Re: tico-DJ 10 NPC
 
Frumoasa masina ,dar parca o stiu de unde-va .... in ce cartier stai?:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 23:01.

- Copyright 2026 4Tuning