![]() |
Re: tico-DJ 10 NPC
Ce se mai aude de masina?
|
Re: tico-DJ 10 NPC
2 Attachment(s)
Quote:
Pozele sunt din timpul lucrarilor maine o sa pun poze cu masin terminata. |
Re: tico-DJ 10 NPC
Vezi sa nu fie problema cu vre-un furtun de vaccum.
|
Re: tico-DJ 10 NPC
Quote:
|
Re: tico-DJ 10 NPC
3 Attachment(s)
odata cu reparatia dupa accident am mai schimbat cate ceva la masina:
segmenti discuri de frana brate+bucsi fata rulmenti fata,spare bucsi timonerie |
Re: tico-DJ 10 NPC
A iesit bine,bravo!
|
Re: tico-DJ 10 NPC
3 Attachment(s)
Quote:
Azi mi-am facut putin timp si am curatat compartimentul motor. Intre timp micul gigant a primit o baterie noua. |
Re: tico-DJ 10 NPC
Vopseste si marginea la aripa unde vin suruburile ca se vede urat galbenu ala acolo.
|
Re: tico-DJ 10 NPC
Quote:
|
Re: tico-DJ 10 NPC
2 Attachment(s)
o mica schimbare
|
Re: tico-DJ 10 NPC
Foarte frumoase! Par impecabile... banuiesc ca au fost retapitate, nu?
De pe ce masina sunt? Cat te-au costat? Incalzire, ceva? :D p.s: am o obsesie cu scaunele auto :lol: |
Re: tico-DJ 10 NPC
Quote:
|
Re: tico-DJ 10 NPC
Salut , Arata bine masina , succes pe mai departe !!
|
Re: tico-DJ 10 NPC
Quote:
|
Re: tico-DJ 10 NPC
Frumoasa masina ,dar parca o stiu de unde-va .... in ce cartier stai?:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:01. |
- Copyright 2026 4Tuning