![]() |
Re: polish & ceara
nici nu mi-am dat de cateva ori masina? parca ai face mamaliga?
=)))))))))) tare faza vlllad |
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
Quote se foloseste doar daca dai reply unui mesaj si dupa el a postat altcineva , pentru a preciza cu exactitate cui se adreseaza.
|
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
salut, am si eu o intrebare......polish-ul se poate folosi si pt a remedia zgarieturile de pe display-ul telefoanelor?..........multumesc
|
Re: polish & ceara
pt plastic foloseste asa ceva: SO305000 - Crema pentru inlaturarea zgarieturilor,il gasesti aici www.magazinpiese.ro
|
Re: polish & ceara
Daca doriti un tratament de detailing exterior,ce include si polish,va astept in Suceava , Calea Unirii nr 25 . telefon 0731.570.570
aici aveti cateva poze cu masini lucrate de noi :) https://forum.4tuning.ro/91-suceava/70397-auto-detailing.html |
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
Este impropriu spus abraziv si luciu, compound-urile abrazive se folosesc in ultima instanta,cand vopseaua este extrem de zgariata si matuita.La un tratament de detailing exterior se porneste intotdeauna cu cel mai fin polish si NU cu unul abraziv.Luciul vine de la sine,de la pasii de polish,apoi de la straturile de protectie (sealant ) . Pentru o masina de dimensiuni medii ( Passat,Seria 3,etc) un detailing exterior costa 370 ron,cu garantie 6 luni,si 420 ron cu garantie 1 an.Durata de lucru variaza de la minim 3 ore la 6 ore,in functie de uzura masinii.Pentru mai multe info sunati-ma la 0731.570.570
|
Re: polish & ceara
:?:si pana la urma se mai face undeva polish k-lumea in BOTOSANIUL asta?:)
Am o mica zgarietura..dusmanii astia cred:))...si m-ar interesa..si mai ales la ce preturi... Ms si mai da=ti si voi pe aici fratilor...ca forumul e varza..e gol si toata lumea ..nu scrie nimic pe el! |
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
1 Attachment(s)
la asta se mai poate face ceva?
|
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
OK,se poate polisha..dar iese bine ...sau...doar asa...
Am auzit ca este nush ce creion...acum..exact la vopsea si s-ar duce asa elegant...dar nush exact despre ce e vb! Ms oricum.. Apropo cat m-ar ajunge polishul? |
in botosani dau si eu polish daca este cineva interesat
Quote:
apropo pentru polish...ca sa iasa ceva de calitate nu se folosesc pastele si cerurile de la arexons sau mai stiu eu ce pocnitori gasiti in benzinarii... |
| All times are GMT +2. The time now is 00:58. |
- Copyright 2026 4Tuning