![]() |
Re: E36 - Coupe
Succes cu masina arata foarte bine ! sa o vedem cand da caldura :D
|
Re: E36 - Coupe
Quote:
|
Re: E36 - Coupe
noutati ceva??:lol::lol::lol:
hai sa vedem ceva nou...;) |
Re: E36 - Coupe
Quote:
Luni ..... |
Re: E36 - Coupe
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - Coupe
Quote:
asa,ce lucrari? de dezmembrat? hai!!!;) |
Re: E36 - Coupe
Quote:
|
Re: E36 - Coupe
3 Attachment(s)
gata si capota si grila FL...poze cu ele pe masina in curand......
uitasem de suspensie reglabila SS.... |
Re: E36 - Coupe
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - Coupe
suspensia e Ta-Technix ,nu???? iti trebuie distantieri sa o pui sau nu??
|
Re: E36 - Coupe
Quote:
|
Re: E36 - Coupe
1 Attachment(s)
SO GOOd
|
Re: E36 - Coupe
Quote:
|
Re: E36 - Coupe
Quote:
|
Re: E36 - Coupe
Salut!
Se prezinta bine masina si esti pe drumul cel bun cu modificarile care le faci. Multa bafta in continuare! |
| All times are GMT +2. The time now is 09:59. |
- Copyright 2026 4Tuning