Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Coupe (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/356130-e36-coupe.html)

Auras 26 29-01-13 19:38

Re: E36 - Coupe
 
Succes cu masina arata foarte bine ! sa o vedem cand da caldura :D

Coupee 30-01-13 17:38

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by Auras 26 (Post 5340153)
Succes cu masina arata foarte bine ! sa o vedem cand da caldura :D

MuLtumesc frumos...

liviu tex 01-02-13 17:21

Re: E36 - Coupe
 
noutati ceva??:lol::lol::lol:

hai sa vedem ceva nou...;)

Coupee 01-02-13 17:23

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 5344356)
noutati ceva??:lol::lol::lol:

hai sa vedem ceva nou...;)

:)) vezi ka numai tu stii
Luni .....

Coupee 03-02-13 16:03

Re: E36 - Coupe
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Coupee (Post 5344361)
:)) vezi ka numai tu stii
Luni .....

au inceput lucrarile :D daca tot este vremea buna ...

liviu tex 03-02-13 16:29

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by Coupee (Post 5346804)
au inceput lucrarile :D daca tot este vremea buna ...

pune ma ceva cu grila noua,capota,ceva sa clatim ochiu!8)

asa,ce lucrari? de dezmembrat? hai!!!;)

Coupee 03-02-13 16:32

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 5346834)
pune ma ceva cu grila noua,capota,ceva sa clatim ochiu!8)

asa,ce lucrari? de dezmembrat? hai!!!;)

:)) nu nu acum ...

Coupee 03-02-13 18:46

Re: E36 - Coupe
 
3 Attachment(s)
gata si capota si grila FL...poze cu ele pe masina in curand......
uitasem de suspensie reglabila SS....

Coupee 04-02-13 14:06

Re: E36 - Coupe
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Coupee (Post 5347080)
gata si capota si grila FL...poze cu ele pe masina in curand......
uitasem de suspensie reglabila SS....

....a

ALINe36 04-02-13 17:12

Re: E36 - Coupe
 
suspensia e Ta-Technix ,nu???? iti trebuie distantieri sa o pui sau nu??

Coupee 04-02-13 19:00

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by ALINe36 (Post 5348477)
suspensia e Ta-Technix ,nu???? iti trebuie distantieri sa o pui sau nu??

este SS super sport..nu imi trebuie distantiere am inteles...inca nu am puso mie frica de vremea asta :D

Coupee 07-02-13 16:47

Re: E36 - Coupe
 
1 Attachment(s)
SO GOOd

liviu tex 08-02-13 22:09

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by Coupee (Post 5352706)
SO GOOd

luni merg la garaj sa iau ala si merg la posta sa ti-l trimit! arata bine de acum,e altceva!;)

Coupee 09-02-13 08:02

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 5354673)
luni merg la garaj sa iau ala si merg la posta sa ti-l trimit! arata bine de acum,e altceva!;)

iau pereche pe am2 ..nu am mai luat faru de la ala ..

SM 88 VOX 09-02-13 08:35

Re: E36 - Coupe
 
Salut!

Se prezinta bine masina si esti pe drumul cel bun cu modificarile care le faci.

Multa bafta in continuare!


All times are GMT +2. The time now is 09:59.

- Copyright 2026 4Tuning