Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   La Multi Ani DORU :D (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/35537-ani-doru.html)

alias_gsi 20-03-07 19:42

Re: La Multi Ani DORU :D
 
hai sa ne traiesti bine OLTENE sa fi fericit,iubit si apreciat de cei dragi

NSL_Doru 21-03-07 00:00

Re: La Multi Ani DORU :D
 
Quote:

Originally Posted by alias_gsi (Post 808628)
hai sa ne traiesti bine OLTENE sa fi fericit,iubit si apreciat de cei dragi

Mersi mai bucurestene :) te pupa tata ! esti mare ! mersi frumos de tot ... si cum le-am spus si celorlalti, ce imi doresti tu mie sa ti se implineasca tie ... sa fii fericit, iubit (aici poate suntem...) si mai ales apreciati de cei dragi si cei din jurul nostru ! ;)

Va salut pe toti si va multumesc inca odata pentru urari !!!


All times are GMT +2. The time now is 07:40.

- Copyright 2026 4Tuning