Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Amplificatoare auto & stuff (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff.html)
-   -   cumpar condensator!!!! (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff/35098-cumpar-condensator.html)

AlexBanu 14-03-07 12:30

Re: cumpar condensator!!!!
 
1 Attachment(s)
Stinger SC201MNC
Condensator 16 volti, display digital, leduri indicatoare si neon, placat cu crom.Garantie 12 luni.

Pret 280 RON

marius_eugen 14-03-07 13:45

Re: cumpar condensator!!!!
 
Condensator PYLE 1,2 F . Are afisaj rosu al tensiunii , mod stand-by , suporturi din plexi pentru prindere in orice pozitie , functioneaza impecabil . Pret 2,1 mil .
Iti dau si un link catre produs : http://www.pyleaudio.com/itemdetail....model=PLCAPE12
Arata exact ca in link , este cromat si mai am si ambalajul original !


All times are GMT +2. The time now is 03:52.

- Copyright 2026 4Tuning