Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Spoilere pentru o Dacie din 2003? (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/35015-spoilere-dacie-2003-a.html)

keemo 11-05-07 15:52

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Uite un link... de pe bazar ..4tuning.ro...cred k sunt asemanatoare cu cele de pe TAU...nush sigur..
https://www.4tuning.ro/anunturi_auto/...a_xx54882.html

ICE-M@N 14-05-07 20:59

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Quote:

Originally Posted by dooms (Post 858908)
nu spun cu rautate, dar GTI????

poate are motor de golf pe ea:)

ADDOstreet_racer 14-05-07 21:20

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
baiatu dak te mai interreseaza si dak vrei ceva unikat sa numai aiba nimeni dami un pm :D

GTXR 14-05-07 21:40

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
sau smekerit baieti ,emblema cu M e veche au trecut la Gti =))

keemo 14-05-07 21:44

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
e veche ..si aia cu GTI ..lumea a trecut la wrc...la RS...:))

GTXR 14-05-07 21:45

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
sti dacia rosie RS ? aia merita sa aiba scris pe ea RS pt ca e superba...

keemo 15-05-07 15:26

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
aia...da ..poate purta cu mandrie sigla RS...e perfecta masinuta...nu stiu ce motor are...stie careva???

GTXR 15-05-07 18:18

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
R5 alpine aspirat nu are mai mult de 100 cp(aproximativ)

GJ 33 KOS 07-06-07 21:11

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
si daca are un turbo sub capota? de unde stiti voi? :D

Rellw 09-06-07 15:37

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
1 Attachment(s)
e tare dar totushi poa itzi iese una k a lu` tau

keemo 10-06-07 14:29

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
3 Attachment(s)
4 milioane bari k a lu' tau ;) cautati la sec. bazar :)

tomita 10-06-07 14:38

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
intra pe adresa asta www.************ si gasesti tot ce vrei pt dacie

Bogdan SM 25-06-07 23:59

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
da pt zambetu lui ili.. are cineva ceva spoilare.. sa puna poze..plssss

Alex` 26-06-07 15:38

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Si eu am o dacia 1310 zambetul lui ili ! Pune-ti nijte poze cu spoilerre , praguri , eleroane .. !

Luigyy 30-06-07 10:55

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
vezi ca s-au pus pe prima pagina !


All times are GMT +2. The time now is 12:17.

- Copyright 2026 4Tuning