![]() |
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
Uite un link... de pe bazar ..4tuning.ro...cred k sunt asemanatoare cu cele de pe TAU...nush sigur..
https://www.4tuning.ro/anunturi_auto/...a_xx54882.html |
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
Quote:
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
baiatu dak te mai interreseaza si dak vrei ceva unikat sa numai aiba nimeni dami un pm :D
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
sau smekerit baieti ,emblema cu M e veche au trecut la Gti =))
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
e veche ..si aia cu GTI ..lumea a trecut la wrc...la RS...:))
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
sti dacia rosie RS ? aia merita sa aiba scris pe ea RS pt ca e superba...
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
aia...da ..poate purta cu mandrie sigla RS...e perfecta masinuta...nu stiu ce motor are...stie careva???
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
R5 alpine aspirat nu are mai mult de 100 cp(aproximativ)
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
si daca are un turbo sub capota? de unde stiti voi? :D
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
1 Attachment(s)
e tare dar totushi poa itzi iese una k a lu` tau
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
3 Attachment(s)
4 milioane bari k a lu' tau ;) cautati la sec. bazar :)
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
intra pe adresa asta www.************ si gasesti tot ce vrei pt dacie
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
da pt zambetu lui ili.. are cineva ceva spoilare.. sa puna poze..plssss
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
Si eu am o dacia 1310 zambetul lui ili ! Pune-ti nijte poze cu spoilerre , praguri , eleroane .. !
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
vezi ca s-au pus pe prima pagina !
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:17. |
- Copyright 2026 4Tuning