![]() |
Re: Pagani Zonda R
performante calumea si pret pe masura
|
Re: Pagani Zonda R
superba masinuta asa. sunt curios cum arata la interior ca exteriorul e prea tare.
|
Re: Pagani Zonda R
super masina !!!(batmobil):):):)dar si un pret .........!!!:D:):)
|
Re: Pagani Zonda R
masina este un adevarat bolid .....e criminala .:)) cum are spatele ala lung garv ...parka se intinde pe asfalt :P)0:))
|
Re: Pagani Zonda R
oricum , la banii astia merita un ZONDA mai mult decit un KOENIGGSEGG,...
:rolleyes2 |
Re: Pagani Zonda R
Quote:
dar la 1.2 mil $ trebuia sa aiba 1200 cp sa fie in tandem,nu? 750 cp ...putin...f putin... |
Re: Pagani Zonda R
arata super marpha masina si pretul e cam exagerat
|
Re: Pagani Zonda R
Frumusica, dar nu cred k pretul e pe masura....
Cam mult... Partea tehnica e foarte tare, frate... |
Re: Pagani Zonda R
eu cred ca nu e o chestie de pret la zonda, cine vrea masina absoluta, acolo merge.... e mai tare decat ferarri, saleen si are tot ce-i mai bun in design si materiale. nu-ti iei zonda sa mergi cu ea la curse si sa iei bataie de la o masina de 150.000 tunata toata... e mai mult decat atat, e pentru excentrici si pretul reflecta asta
|
Re: Pagani Zonda R
Quote:
Masinile de genu asta isi maresc valoarea in timp din cauza raritatii si faimei lor.. |
Re: Pagani Zonda R
faptul ca a detinut recordul pe circuitul topgear pe o perioada destul de indelungata....pana la Koeggnisegg ......spune totul despre ea...
|
sal
f tare masina!dar prea mare diferenta de pret dintre varianata normala si asta!nu ma multumeau oare si aia 600 si ceva de cai?mai bine imi cumpar un Bugati Veyron!cred ca e o masina mai buna la banii astia
|
sal
f tare masina!dar prea mare diferenta de pret dintre varianata normala si asta!nu ma multumeau oare si aia 600 si ceva de cai?mai bine imi cumpar un Bugati Veyron!cred ca e o masina mai buna la banii astia!ce ti-e si cu exclusivismul asta
|
Re: Pagani Zonda R
o varianta mai sport a lu Pagani Zonda
|
Re: Pagani Zonda R
Masina este una exotica ...
La fel cum e un Ferrari Enzo, Lamborghini Diablo si alte masini pe aceasta arie ... Nu se cauta sa fie o masina de serie care sa aiba n-spe mii de vanzari, ci doar o masina pentru cei care apreciaza masinine exotice sau pentru colectionari ... Ma uit la userii cu o varsta relativ mica, care abea si-au luat permisul (sau nu) si spun: "la 1.2mil$, nu ma multumesc 720 de cai, mai bine veyron" Am si eu o parere, nu aruncati dupa mine cu rosii sau alte chestii: deocamdata sunteti incepatori, nici nu stiti sa sofati bine si faceti afirmatii din astea? |
| All times are GMT +2. The time now is 07:34. |
- Copyright 2026 4Tuning