![]() |
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
10 Attachment(s)
incep eu :)
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
O zi foarte frumoasa!!! Felicitari organizatorilor.
Abia astept sa se mai repete. O seara frumoasa. Ps.astept si celelalte poze |
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
12 Attachment(s)
Am ajuns cam tarziu pentru ca nu stiam ca se tine sigur. Sper sa mai facem si in luna mai , dupa cum a spus domnul Rector al Universitatii Politehnica Bucuresti.
https://www.youtube.com/watch?v=sHp50u26r1M |
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
mariuse las-o ma mai usor k ii sar pistoanele,dak stiam k se strang chiar asa de multi veneam si eu,data viitoare voi fi prezent
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Te-au cam fugarit :))
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Quote:
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
O parte din poze le gasiti aici https://www.facebook.com/media/set/?s...4856772&type=1
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Pentru inceput eu zic ca a fost cat de cat ok...Acum stim ce avem de facut data viitoare si sper sa ne mai vedem si pe viitor.8)
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
a fost destul de frumos ! alte poze aici
https://www.facebook.com/media/set/?...1210574&type=3 |
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Quote:
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Deci nu pot uita momentele in care garda se uita la noi!!Te simti ciudat rau cand faci ceva cu politia de fata=)):lol::lol:....si totusi nu zic nimic
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
foarte tare intalnirea de astazi mai asteptam si alte invitatii
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Cu siguranta!!Si in mai 99% acum se stie exact despre ce e vorba si putem organiza mai amanuntit totul!Pana la urma totul a inceput de la o idee dar ma bucur ca am reusit sa o ducem la bun sfarsit si sa ne vedem cu bine din nou!
Costi va multumeste tuturor pentru participare!( VL 06 EPJ) |
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
poate face cineva o arhiva cu pozele sa le putem lua si restu.:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:19. |
- Copyright 2026 4Tuning