![]() |
Inseamna ca nu o sa am probleme :mrgreen:
:wave: :wave: :wave: |
mario tu cu vrei sa te dai>>> :D cu rotile de iarna sau cu slicku-ri :wink: hahahahahaha
|
Re:
Quote:
daca ai in jur de 140 pe bune ma dau eu cu tine...me 110hp tdi +flash ala ceky :) tot 140 hp |
Re:
Quote:
UGA mi-a spus ca chip-ul ala nu mi-a dat mai mult de 13hp. Deci 125+13... OK, cum facem? :boogy: |
asteptati prima etapa legala :roll: :roll:
|
desigur :))
|
va spun eu ca...nu a asteptat :mrhappy:
|
va minte nu il credeti :lol:
|
Re: Opel Astra vs. orice masina 150 cp
Quote:
|
da Cataline(megan)spune tu cind vrei cu cit msi repede cu atit mai bine:)))
|
ba a-ti inebunit pina cind sa astept .................o cursa pina la vara .........hahahah
|
la care catalin te referi? :D la mine? :?: daca la mine merge pe o sticla de cola la 2 litri ok? :D
|
Te dai cu mine?Am 2000 16 valve.Pe 10 martie sunt la Bucuresti?
|
:D
Ce bine imi pare nu intelegetzi nimic vs Opel powa =))
|
Golf IV TDI + Filtru + Chip + Evacuare ~ 140 CP
Te intereseaza ??? |
| All times are GMT +2. The time now is 15:01. |
- Copyright 2026 4Tuning