Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia N70 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/34645-vand-nokia-n70.html)

tzoo 09-03-07 15:23

Re: Vand Nokia N70
 
Boey nu ma tenteaza! Vreau E50 nou! :D

tzoo 10-03-07 10:42

Re: Vand Nokia N70
 
Vand Nokia N70, second hand, luat de nou,nu este blocat in retea, telefonul are toate accesoriile, cutie, manuale....
650 RON

VICTOR 0741546469
__________________

ionradan 20-03-07 17:56

Re: Vand Nokia N70
 
te intereseaza un schimb n70 pe care il ai second cu un 6630 second, cu tot pachetul de la vodafone, inclusiv cu pachetul pt8 (camera de birou pt 3g)
daca da, care ar mai fi diferenta de pretr sa o achit?
0722878725

tzoo 31-03-07 10:16

Re: Vand Nokia N70
 
Nu ma intereseaza schimburi pentru ca am deja alt telefon!:sad:


All times are GMT +2. The time now is 02:12.

- Copyright 2026 4Tuning