Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   BMW E65 600cp aspirat, in BUCURESTI (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/34565-bmw-e65-600cp-aspirat-bucuresti.html)

DACIA-Wrc 01-05-07 17:45

Re: BMW E65 600cp aspirat, in BUCURESTI
 
dintr-un aspirat poti scoate intre 9%-13% deci din 450 cai sa ai noroc sa scoti 13% din chip il poti urca la 508.5cai putere.
pana la 600 mai raman cam 91,5 cai putere, care cred ca ii poti castiga din filtru si tobe :)) nu stiu sigur trebuie sa mai studiez umpic...poate chipuim si chipul din toba si cel din filtru :P
din 450 cai castigi maxim 50 de cai....
nu cred ca castiga 120 cai nici daca era 4v/cilindru

kidu2006 15-06-07 00:24

Re: BMW E65 600cp aspirat, in BUCURESTI
 
ce pacaleala de om...am vazut k conducea si in garaj baiatu:???:
nu ma pricep 100% bine la motoare..da mi se pare k ala e un idiot de bani gata care sufera la lume aiurea...in fine..
sunt prosti cu caru..marea carutza de prosti creca sa rasturnat prin romania:???:


All times are GMT +2. The time now is 12:17.

- Copyright 2026 4Tuning