![]() |
Re: BMW E65 600cp aspirat, in BUCURESTI
dintr-un aspirat poti scoate intre 9%-13% deci din 450 cai sa ai noroc sa scoti 13% din chip il poti urca la 508.5cai putere.
pana la 600 mai raman cam 91,5 cai putere, care cred ca ii poti castiga din filtru si tobe :)) nu stiu sigur trebuie sa mai studiez umpic...poate chipuim si chipul din toba si cel din filtru :P din 450 cai castigi maxim 50 de cai.... nu cred ca castiga 120 cai nici daca era 4v/cilindru |
Re: BMW E65 600cp aspirat, in BUCURESTI
ce pacaleala de om...am vazut k conducea si in garaj baiatu:???:
nu ma pricep 100% bine la motoare..da mi se pare k ala e un idiot de bani gata care sufera la lume aiurea...in fine.. sunt prosti cu caru..marea carutza de prosti creca sa rasturnat prin romania:???: |
| All times are GMT +2. The time now is 12:17. |
- Copyright 2026 4Tuning