Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Difuzoare ( Coaxiale & Componente ) (https://forum.4tuning.ro/389-difuzoare-coaxiale-and-componente.html)
-   -   Difuzoare Peerless&Vifa&Dayton (https://forum.4tuning.ro/389-difuzoare-coaxiale-and-componente/344894-difuzoare-peerless-and-vifa-and-dayton.html)

alpine_clarion 20-11-12 22:07

Re: Difuzoare Peerless&Vifa&Dayton
 
eu nu prea inteleg cum vrei tu 3 way activ.....

3 way activ = subwoofer , midbass si tweeter.
pentru medii tre un procesor de sunet care sa stie 4way.

nonic 21-11-12 10:09

Re: Difuzoare Peerless&Vifa&Dayton
 
Dupa mai multe discutii cu @Dragster am renuntat la medii... cel putin pentru moment.


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning