![]() |
Re: dezmembrez e30
azi o sa mai demontez de pe ia si o sa mai pun poze
|
Re: dezmembrez e30
6 Attachment(s)
poze!!piese disponibile ieftine!!
|
Re: dezmembrez e30
valabil multe piese disponibile!!
|
Re: dezmembrez e30
3 Attachment(s)
piesele impecabile de la acest cetatzean!cu limbile ceasurilor vopsite si prezentate ca fiind de m si sparte + inca ceva piese tot prezentate a fi tzipla si de fapt,,,
|
Re: dezmembrez e30
ti-am zis ca ti-leam pus in regula nu e vina mea ca cred ca de l-a transport s-a intamplat ceva cu ele iar cu limbile ti-am zis ca sunt rosi si eu nu le-am vopsit ca asa erau .nu iteleg de ce faci atata gura si tam tam pt ca ti-am zis ca nu sunt tigan si sa imi inapoiezi cesurile si eu iti inapoiez bani scurt .cine a mai facut afaceri cu mine stie ca sunt un om corect.ti-am zis de la inceput sa iti pun poze de la inceput cu ce iti trimit si ai zis ca nu e nevoie.nu vreau sa ma cert si sa am discuti inutile
|
Re: dezmembrez e30
si sa nu mai zic ca ti-le am dat pe 2 bani si te-ai tiganit cu mine 5 min pt 50 de lei
|
Re: dezmembrez e30
daca 350 ron + 150ron transport ti se par 2 lei te invit sa iti iei piesele inapoi...la mine nu e vorba de bani e vorba ca asa ceva nu as pune pe masina mea si atat! am postat pozele pt ca de azi dimineatza asteptam un sms cu datele tale dar nu a venit,,si sa stie lumea cu cine are de-a face,,nu iti fac reclama proasta cine te cunoaste poate cumpara incontinuare,,cine nu la fel,,,eu doar am aratat ce am primit de la tine,,,
|
Re: dezmembrez e30
nu am avut timp sa iti trimit datele in 10 min eram la servici dar ai primit datele intrun final cum am vorbit .si gata cu discutia asta inutila o sa iti primesti bani pe ele inapoi cum am vorbit pt ca cum am mai zis nu sunt tzepar sau cum crezi tu
|
Re: dezmembrez e30
deci azi am primit ceasurile inapoi de la acest om si i-am inapoiat inapoi bani pe ele dar cand am desfacut cutia surpriza acul de la ceasul de benzina in cutie si cu varful care se prinde in ceas rupt in el iar in bord ceasul de benzina cu varful intact,concluzia :omul si-a schimbat ceasul de benzina cu cel bun mi-la pus pe cel rau inapoi si sa gandit sa faca un pic de tam tam ca sa il trimita inapoi. maine voi face poze cu un aparat profesional sa va dovedesc ce fel de oameni sunt uni .asa ca dragi mei care trimiteti piese aveti grija la cine trimiteti sa nu vi-o luati sus ca mine
|
Re: dezmembrez e30
Quote:
|
Re: dezmembrez e30
nu stiu ce tepar iti trimite bani inapoi si vezi ce vb ca nu te-am facut nici nesimtit nici cacat
|
Re: dezmembrez e30
uite si ce usa mi-ai trimis in fine am luat alta,,si da am primit banii pe care sincer nu ma asteptam sa-i mai primesc si altadata sa numai fie neintelegeri da detalii despre piese ca asa este normal
|
Re: dezmembrez e30
3 Attachment(s)
.....
|
Re: dezmembrez e30
uppp!!!!
|
Re: dezmembrez e30
fusta fata mai e ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning