Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   N2a 789 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/34203-n2a-789-a.html)

ROSSI 46 23-02-07 15:13

Re: N2a 789
 
Quote:

Originally Posted by Todorutz (Post 766875)
se vede k e un corvette C6 sub ea dupa pozitzia evacuarii.....is de parere k numai aia scoate masina din stilul retro in care a fost conceputa. parca e prea sport pusa acol pe mijloc si asha groasa. oricum masina e superba. la cata munca sa depus pt a o construii, zic k merita fiecare banutz :)

sunt de acord cu ce spui tu k evacuarea e cam mare shi parerea mea e k arata mult mult mai bine cu ea pozitzionata in praguri....cat despre faptul k e un vatte' dedesubt sunt curios de unde tziai dat tu seama...dak nu zicea rosonic ma indoiesc k ai fi shtiut....parerea mea....

Bobby boss 23-02-07 17:59

Re: N2a 789
 
asat intradevar este o jmecherie frumos piesa

caroletho 23-02-07 20:19

Re: N2a 789
 
motor si caroserie tipic americanilor, vopseaua si interiorul sunt unicat, in concluzie o super-masina.

Mihaitza_tdi 23-02-07 21:16

Re: N2a 789
 
Da ce bine arata masina!!!

bogg 23-02-07 22:42

Re: N2a 789
 
arata.....interesant:rolleyes2

Donnyro 23-02-07 23:18

Re: N2a 789
 
O bijuterie pe roti.

Seat_TDI 24-02-07 03:30

Re: N2a 789
 
beton masina ,dar prea multi bani.pt milionarii care vor fitze e perfecta

Todorutz 24-02-07 13:30

Re: N2a 789
 
Quote:

Originally Posted by ROSSI 46 (Post 766937)
sunt de acord cu ce spui tu k evacuarea e cam mare shi parerea mea e k arata mult mult mai bine cu ea pozitzionata in praguri....cat despre faptul k e un vatte' dedesubt sunt curios de unde tziai dat tu seama...dak nu zicea rosonic ma indoiesc k ai fi shtiut....parerea mea....

normal k nu mi-as fi dat seama dak nu zicea el....dar pozitzia evacuarii este singurul lucru care a mai ramas vizibil din exterior de la C6....deaia am zis aia :). pacat k nu se imbina cu restul masinii :)

STREET 24-02-07 20:09

Re: N2a 789
 
superba :D

Eugen_TL 24-02-07 22:40

Re: N2a 789
 
n-as da banii astia pe ea...dar e o masina care are priviri cu siguranta ! are ceva al ei

Cobra_razvy7 25-02-07 17:56

Re: N2a 789
 
e cam ciudata masina asta si e f scumpa

SephirothO.o 25-02-07 19:35

Re: N2a 789
 
hehe:) simpatica mashina,old style...nu cred car deranja p nimeni sa aibe o astfel de mashina:-P

THX-1 26-02-07 00:01

Re: N2a 789
 
La banii astiaa,prefer un S-classe,A8 sau un seria7 lejer!!!....exagerat de mult pt. o vechitura americana :))))

alex-mishu 26-02-07 17:05

Re: N2a 789
 
Partea spate.,..jos palaria...
Lucrata frumos....CLASSIC...

boy_wonder 26-02-07 19:49

Re: N2a 789
 
3 Attachment(s)
niste poze :arrow: :arrow: :arrow:


All times are GMT +2. The time now is 20:30.

- Copyright 2026 4Tuning