![]() |
Re: N2a 789
Quote:
|
Re: N2a 789
asat intradevar este o jmecherie frumos piesa
|
Re: N2a 789
motor si caroserie tipic americanilor, vopseaua si interiorul sunt unicat, in concluzie o super-masina.
|
Re: N2a 789
Da ce bine arata masina!!!
|
Re: N2a 789
arata.....interesant:rolleyes2
|
Re: N2a 789
O bijuterie pe roti.
|
Re: N2a 789
beton masina ,dar prea multi bani.pt milionarii care vor fitze e perfecta
|
Re: N2a 789
Quote:
|
Re: N2a 789
superba :D
|
Re: N2a 789
n-as da banii astia pe ea...dar e o masina care are priviri cu siguranta ! are ceva al ei
|
Re: N2a 789
e cam ciudata masina asta si e f scumpa
|
Re: N2a 789
hehe:) simpatica mashina,old style...nu cred car deranja p nimeni sa aibe o astfel de mashina:-P
|
Re: N2a 789
La banii astiaa,prefer un S-classe,A8 sau un seria7 lejer!!!....exagerat de mult pt. o vechitura americana :))))
|
Re: N2a 789
Partea spate.,..jos palaria...
Lucrata frumos....CLASSIC... |
Re: N2a 789
3 Attachment(s)
niste poze :arrow: :arrow: :arrow:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:30. |
- Copyright 2026 4Tuning