Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Din ce castigati voi bani ????? (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/3415-castigati-bani.html)

Gabi 26-01-05 00:09

Eu vand iarba cu aicad :lol: Castigul e nelimitat :twisted:

Mr.Nice 26-01-05 09:03

EU VAND ORICE, II ACOPAR PE AICAD, HONDARUL, BOGDAN16V....

EU SUNT PATRONU SI EI SUNT DIRECTORII, FIECARE CU \"AFACEREA\" LUI.SUNTEM UN FEL DE INTREPRINDERE CU MAI MULTE FILIALE....

DACA VRETI SA CUMPARATI CEVA (ORICE), VB CU MINE,IAR DACA NU SUNT, DIRECTORII SUNT INTOTDEAUNA LA DATORIE


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:






PEACE
:peace:

ffocus 26-01-05 11:00

rambursari de tva.... :D

helljackbt 26-01-05 13:11

dear Carmen :: stai linistita . astia de la finante au ei pe cine colinda ca sa isi faca rost de painea (+mobilu+mertzanu+concediile+vilele+bani de buzunar ai nevestei/copiilor + alte kestii ieftine) de toate zilele !!!


in plus nu am nici o tangenta cu fiscu nostru !! in plus ii detest la disperare !! cand vad cati bani dau ai mei la stat asa deamboulea! :!:

CeReS 26-01-05 16:24

offtopic: mutati topicul asta la \"Tot ceea ce nu poate fi incadrat\" sau \"Divertisment\"

B12ZMD 26-01-05 16:31

...cred ca mai bine la Divertisment .. sau nici acolo .... :D

eu sunt 8) combinator 8)

SpeedeR 26-01-05 19:39

am uitat sa precizez k ma ocup si cu industria de filme porno mai ales iarna knd cursele ilegale de masini teleghidate merg mai prost.... 8)

Al3xius 26-01-05 23:07

iar eu joc in filmele porno regizate de SpeedeR(P.S. : nu ofer blow-job-uri :evil: ) si castig in medie 5000 de euroi pe film



P.S. : chiar maine de dimineata avem de filmat o scena in Piata Muncii :lol: :lol:

SpeedeR 26-01-05 23:19

ai mai uitat ink doi de 0 la suma...vrei sa creada lumea ca nu se castiga bani aici?!

a da.... am vb si cu fetele...una din ele am trimiso la cules de capsune pt urmatorul film,crezi k sunt de ajuns 24 de fete?!

shadow 26-01-05 23:28

Eu dau peste oameni cu masina pe trecerea de pietoni si le fur toti banii care ii au la ei, + mai fac din cand in cand ilegale cu porumbei calatori; castig cam 30 mii E/luna!!!

Gabi_323i 27-01-05 17:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Al3xius\"
iar eu joc in filmele porno regizate de SpeedeR(P.S. : nu ofer blow-job-uri :evil: ) si castig in medie 5000 de euroi pe film



P.S. : chiar maine de dimineata avem de filmat o scena in Piata Muncii :lol: :lol:

ba, tu parca esti din craiova :D de unde stii tu de georgiana de la muncii? :evil: :evil: :evil: sunt vecinele lu speeder :P :P

B|shOp-VR6 27-01-05 17:05

Eu cersesc

Gabi_323i 27-01-05 17:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Eu cersesc

eu sunt de noapte

xxdadixx 27-01-05 18:04

Eu plec prin Italia cam din 3 in 3 luni si sparg baruri fara alarma. Mai mult mult nu pot sa va zic. Acolo am un vento gt, un levier, o foarfeca de gratii si o surubelnita mai mare si mai lucrez cu un moldovean. Bani fac in jur de 5000 pe luna ca nu ma duc in fiecare seara. :wink:

Psycho 27-01-05 23:00

io cant manele macav`ash .. fac pleibech .. :)


All times are GMT +2. The time now is 05:22.

- Copyright 2026 4Tuning