![]() |
Re: Diorama 1:18
Quote:
|
Re: Diorama 1:18
Poze cu sistemul de prindere a rotilor de la remorca poti sa faci?
Mult succes. |
Re: Diorama 1:18
3 Attachment(s)
Quote:
Sistemul de prindere este cu ax simplu... eu l-am confectionat din bagheta fag de 5mm... Sper sa iti fie de folos pozele... |
Re: Diorama 1:18
7 Attachment(s)
Am mai facut un compresor,aparat de spalat auto cu presiune, un robot de incarcat baterii, si o baterie ... :)
|
Re: Diorama 1:18
Interesante!
Incearca sa colorezi canturile etichetelor, se vor vedea mult mai bine... |
Re: Diorama 1:18
Quote:
Cheers |
Re: Diorama 1:18
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Diorama 1:18
Vai da ce buba afacut Ferrara...:lol:
|
Re: Diorama 1:18
Aolo,in ce a intrat:))?
|
Quote:
Un pirat si un luptator ... o sa ii postez maine :) Quote:
|
Re: Diorama 1:18
Am si eu un Bugatti cu "gambrizu" spart, cand mi-l schimbi si mie:))?
|
Re: Diorama 1:18
Quote:
Da-mi comanda si se rezolva :)... Stii ca 2 ore trebuie sa stea pe loc da?:D |
Re: Diorama 1:18
Contribui si eu cu o idee tempita :-) fa-i la ferrari airbag-uri din servetele albe de hartie pe care le faci ca o punga si le lipesti de volan si bord... :lol: sa para cat mai real :D
|
Re: Diorama 1:18
Quote:
|
Re: Diorama 1:18
7 Attachment(s)
Nu am mai postat de ceva vreme ... nu prea am avut timp sa ma mai ocup ...
Am mai facut un suport de bibliorafturi , o canapea de la sh :P , si prezint cele 2 figurine :))... Cheers |
| All times are GMT +2. The time now is 19:39. |
- Copyright 2026 4Tuning