Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Orice pana in 110 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/33768-pana-110-cp.html)

59AFA 25-02-07 16:24

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by CroCop (Post 757322)
Clio 1.5 dCi ....80 cp stock

ma bag si io...clio 1.5 dci 80 cp...stock...diseara sunt free :-P pm

BASU 26-02-07 10:49

Re: Orice pana in 110 cp
 
CroCop :-) zi tata sa stie lumea cam ce masini ai lasat in urma pana acum :rolleyes2

CroCop 26-02-07 17:19

Re: Orice pana in 110 cp
 
Basu...n-ai ce zice....m-am tinut prea bine :) m-ai dat...ne vedem dupa chip :D sa-mi iau revansa :D:D:D

59AFA 26-02-07 18:13

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by BASU (Post 771668)
CroCop :-) zi tata sa stie lumea cam ce masini ai lasat in urma pana acum :rolleyes2

trage binisor cliosauru asta...si io am facut masini care aveam impresia k ma afuma rau...

CroCop 26-02-07 18:57

Re: Orice pana in 110 cp
 
AFA... :D ce zici ..o liniutza ? vedem care schimba mai bine ! ....

59AFA 26-02-07 20:09

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by CroCop (Post 772607)
AFA... :D ce zici ..o liniutza ? vedem care schimba mai bine ! ....

de acord...
so..ramane pe vineri , da? :twisted: :twisted: :twisted:

mirciu 26-02-07 22:53

Re: Orice pana in 110 cp
 
may baieti ma bag si eu la o liniutza cu 'renault' meu......se poate ?

mirciu 26-02-07 22:54

Re: Orice pana in 110 cp
 
may baieti ma bag si eu la o liniutza cu 'renault' meu......se poate ? masina e stock....iar afa mi a dat o 2 ori........dar acum masina trage mult mai bn ......so ?

CroCop 27-02-07 16:33

Re: Orice pana in 110 cp
 
so...esty bine venit :) ....ne vedem vineri seara :d sper sa fie uscat :)

mirciu 27-02-07 20:30

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by CroCop (Post 774005)
so...esty bine venit :) ....ne vedem vineri seara :d sper sa fie uscat :)

ms crocop. eu sunt coleg cu afa asa ca vb cu el unde sa va intalniti si ma vei gasi si p mn acolo :D

Logan14Power 22-03-07 22:39

Re: Orice pana in 110 cp
 
M-as baga eu, cu logan 1.4, dar te fac sa plangi mai apoi :) Iti dau clasa cu masina mea.

asa ca nu ma bag ... poate doar daca pui ceva jos ;)

UniculSGM 23-03-07 05:24

Re: Orice pana in 110 cp
 
Stai in banca ta cu Lunganu. Ti-e frica sa te dai cu o dacie 1300. Probabil esti constient ca dulapul tau va pierde, apoi va fi al meu!

LoganPower 24-03-07 18:40

Re: Orice pana in 110 cp
 
MIRCIULE esti un rahat fricos ma! Ne dam intalnire ca oamenii sa "ma faci" si nu te prezinti si nici nu dai nici un semn! Apoi vb. cu adminii sa-mi stearga mesajele si sa ma baneze !

E uite ca n-au cum sa ma baneze ca sunt prea fraieri! si orice-ar face o sa-mi fac conturi la nesfarsit ca sa scriu pe forumu asta de rahat ce om esti tu !

HUOOO LOSERe !!!

Cr1Sty_xxl 24-03-07 20:04

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by LoganPower (Post 815824)
MIRCIULE esti un rahat fricos ma! Ne dam intalnire ca oamenii sa "ma faci" si nu te prezinti si nici nu dai nici un semn! Apoi vb. cu adminii sa-mi stearga mesajele si sa ma baneze !

E uite ca n-au cum sa ma baneze ca sunt prea fraieri! si orice-ar face o sa-mi fac conturi la nesfarsit ca sa scriu pe forumu asta de rahat ce om esti tu !

HUOOO LOSERe !!!

esti in PLUS..si stai linitit ca iti da ban Ip si gata

DVDValy 24-03-07 20:12

Re: Orice pana in 110 cp
 
ce se agita lumea :lol:


All times are GMT +2. The time now is 17:32.

- Copyright 2026 4Tuning