![]() |
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
CroCop :-) zi tata sa stie lumea cam ce masini ai lasat in urma pana acum :rolleyes2
|
Re: Orice pana in 110 cp
Basu...n-ai ce zice....m-am tinut prea bine :) m-ai dat...ne vedem dupa chip :D sa-mi iau revansa :D:D:D
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
AFA... :D ce zici ..o liniutza ? vedem care schimba mai bine ! ....
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
so..ramane pe vineri , da? :twisted: :twisted: :twisted: |
Re: Orice pana in 110 cp
may baieti ma bag si eu la o liniutza cu 'renault' meu......se poate ?
|
Re: Orice pana in 110 cp
may baieti ma bag si eu la o liniutza cu 'renault' meu......se poate ? masina e stock....iar afa mi a dat o 2 ori........dar acum masina trage mult mai bn ......so ?
|
Re: Orice pana in 110 cp
so...esty bine venit :) ....ne vedem vineri seara :d sper sa fie uscat :)
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
M-as baga eu, cu logan 1.4, dar te fac sa plangi mai apoi :) Iti dau clasa cu masina mea.
asa ca nu ma bag ... poate doar daca pui ceva jos ;) |
Re: Orice pana in 110 cp
Stai in banca ta cu Lunganu. Ti-e frica sa te dai cu o dacie 1300. Probabil esti constient ca dulapul tau va pierde, apoi va fi al meu!
|
Re: Orice pana in 110 cp
MIRCIULE esti un rahat fricos ma! Ne dam intalnire ca oamenii sa "ma faci" si nu te prezinti si nici nu dai nici un semn! Apoi vb. cu adminii sa-mi stearga mesajele si sa ma baneze !
E uite ca n-au cum sa ma baneze ca sunt prea fraieri! si orice-ar face o sa-mi fac conturi la nesfarsit ca sa scriu pe forumu asta de rahat ce om esti tu ! HUOOO LOSERe !!! |
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
ce se agita lumea :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:32. |
- Copyright 2026 4Tuning