![]() |
Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
Golful lui zgb...e masina frate, nu jucarie, daca vrei ceva tare aia e...daca nu, cumparati pistole cu apa, sau 330 ca nu poti sa zici ca aia nu e masina, e tare si 330 dar acum ...cum crezi tu.
|
Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
da nu a zis nimeni nimic de nici un 330:)...sau cel putin nu cel ce cauta sa isi ia masina:)
|
Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
Citeste ce a zis SemeCristian pe prima pagina, si dupa da ti o palma ok?;)
P.S: Cred ca FMM, este printre putinele masini care poti sa zici ca fuge si nu consuma mult ok? ce sa vrei mai mult de atat? Eu personal as cumpara o daca as ramane in tara...dar pm... |
Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
Daca as fi in postura ta mi-as lua un E Klasse de dincolo,din 2004-2005 cu motor intre 2700 si 3500.
Am vazut unul demential,adus de o sapt in Timiosara. E o masina impresionanta si sigura. |
Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
mah eu zic sa-ti iei o toyota auris cu motor de 1.6 124cp, e o masina noua si super tare, ca sa nu mai vb de fiabilitate
|
Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
LA 15.000 poti sa iti iei si un Jeep fain.
|
Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
CE mertz e iti iei tu din 2004 cu 15k?
|
Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
Quote:
si nu e de taxi |
Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
Quote:
si 270 CDI nu e tot una cu 220 CDI...oricum varianta asta cred ca pica din schema ca sa nu mai vorbim si de nr de km care la 200.000......c sa mai vorbesc |
Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
Quote:
Era vorba de Mertz in pricipiu. Apropo de 200.000,eu am mers cu E-Klasse-le meu pana 675.000 fara nici o problema,apoi l-am vandut,si tot mai merge,fara probleme. La E si S,daca-ti faci toate reviziile la reprezentanta,cu toate cele, da 1.000.000 garantie pe motor,din 2003 in coace(in Germ,nu stiu la noi) |
Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
Frate in banii astia iti iei citroen c4 coupe si iti raman bani si de un bodykit.
|
Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
sau opel astra gtc
|
Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
ia-ti un SH bine intretinut, ca vei fi mult mai multumit. sau o japoneza.
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:34. |
- Copyright 2026 4Tuning