Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Consiliere achizitie auto (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto.html)
-   -   buget de 15.000 euro si prea multe alegeri (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto/33615-buget-15-000-euro-alegeri.html)

cls21b_EVO 19-03-07 14:30

Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
 
Golful lui zgb...e masina frate, nu jucarie, daca vrei ceva tare aia e...daca nu, cumparati pistole cu apa, sau 330 ca nu poti sa zici ca aia nu e masina, e tare si 330 dar acum ...cum crezi tu.

Cosmin255 19-03-07 15:29

Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
 
da nu a zis nimeni nimic de nici un 330:)...sau cel putin nu cel ce cauta sa isi ia masina:)

cls21b_EVO 22-03-07 12:36

Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
 
Citeste ce a zis SemeCristian pe prima pagina, si dupa da ti o palma ok?;)

P.S: Cred ca FMM, este printre putinele masini care poti sa zici ca fuge si nu consuma mult ok? ce sa vrei mai mult de atat?
Eu personal as cumpara o daca as ramane in tara...dar pm...

Lucian_benz 23-03-07 09:36

Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
 
Daca as fi in postura ta mi-as lua un E Klasse de dincolo,din 2004-2005 cu motor intre 2700 si 3500.
Am vazut unul demential,adus de o sapt in Timiosara.
E o masina impresionanta si sigura.

dogy_10 25-03-07 17:55

Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
 
mah eu zic sa-ti iei o toyota auris cu motor de 1.6 124cp, e o masina noua si super tare, ca sa nu mai vb de fiabilitate

Lucian_benz 27-03-07 13:34

Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
 
LA 15.000 poti sa iti iei si un Jeep fain.

Cosmin255 27-03-07 15:19

Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
 
CE mertz e iti iei tu din 2004 cu 15k?

Lucian_benz 28-03-07 11:21

Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 820343)
CE mertz e iti iei tu din 2004 cu 15k?

La 15.000 cash ai un E-Klasse din 01/2004,220CDI,cu 170.000km
si nu e de taxi

Cosmin255 28-03-07 15:17

Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_benz (Post 813329)
Daca as fi in postura ta mi-as lua un E Klasse de dincolo,din 2004-2005 cu motor intre 2700 si 3500.
Am vazut unul demential,adus de o sapt in Timiosara.
E o masina impresionanta si sigura.

io vad ca scrie 2004 -2005 .... 2004-2005 nu se rezuma doar la 01/2004:):):)

si 270 CDI nu e tot una cu 220 CDI...oricum varianta asta cred ca pica din schema ca sa nu mai vorbim si de nr de km care la 200.000......c sa mai vorbesc

Lucian_benz 28-03-07 16:03

Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 822132)
io vad ca scrie 2004 -2005 .... 2004-2005 nu se rezuma doar la 01/2004:):):)

si 270 CDI nu e tot una cu 220 CDI...oricum varianta asta cred ca pica din schema ca sa nu mai vorbim si de nr de km care la 200.000......c sa mai vorbesc

2004-2005 e si C-Klasse.
Era vorba de Mertz in pricipiu.
Apropo de 200.000,eu am mers cu E-Klasse-le meu pana 675.000 fara nici o problema,apoi l-am vandut,si tot mai merge,fara probleme.
La E si S,daca-ti faci toate reviziile la reprezentanta,cu toate cele,
da 1.000.000 garantie pe motor,din 2003 in coace(in Germ,nu stiu la noi)

criss_cars 04-04-07 21:47

Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
 
Frate in banii astia iti iei citroen c4 coupe si iti raman bani si de un bodykit.

dogy_10 04-04-07 23:50

Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
 
sau opel astra gtc

T.rac3Er 10-04-07 08:56

Re: buget de 15.000 euro si prea multe alegeri
 
ia-ti un SH bine intretinut, ca vei fi mult mai multumit. sau o japoneza.


All times are GMT +2. The time now is 07:34.

- Copyright 2026 4Tuning