![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
dap se aude super misto
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
Fotomodelule..... asa iti bagi tu masina la sedinta foto? cu proiectoarele sparte? :lol: a ....da..... uitasem ca iti plac boschetii aia de la 21. :p :D |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
sal
ce mai faci Obraznick?nu ma stiu cum sa dau comment direct pe site!din pakte astea sunt masini vazute in TL nu din TL
|
Re: Masini vazute in Tulcea
EXACT! topicul se numeste masini vazute IN TULCEA! deci se pot pune si masini ce trec pe aici... nu neaparat sa apartina orasului ;)
|
sal
eu ma refeream mai devreme ca ar fi fost frumos daca avea si Tl masini delea!adica BMW M6 etc!o sa-i cer niste poze unui prieten cu Golfu ala modificat din Tl!il intreb daca pot sa ii pun masina pe site!
|
Re: Masini vazute in Tulcea
fratilor mai putina vorbe , si mai multe poze ... daca nu cer prea mult:)
Sunt si in tulcea masini care merita puse , si inca cineva ,am o tema pt voi , cine prinde maybachu` domnului Ciuleac sa-i traga cateva poze ;) |
Re: Masini vazute in Tulcea
Am eu o poza cu un autobuz.....si cu o rulota de inghetata.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
nimeni nu a mai vazut masini misto in tl ? eu vad dar nu apuc sa scot celularu ca au si plecat :(
|
Re: Masini vazute in Tulcea
ba da...dar nu-mi sta in fire sa scot telu sa ma agit la o masina in fine...care scoate sa puna aici :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
1 Attachment(s)
Asta e mashina cea mai tare pe care am vaz in tl. Probabil ca il shtiti shi de prin buc. Era in parcare la delta. Am mai vaz noul g clas shi M5 E60 Hamman pe isaccei da nu am pozat...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
:D super tare masina...dar de ce nu stateai mai aproape ? eventual sa pui si mana pe ea....aratati foarte bine impreuna ;)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
LOL ! pt ce sa puna mana? =))) vai doamne
|
Re: Masini vazute in Tulcea
3 Attachment(s)
Abia acum am vazut ca este un topic cu masini din Tulcea...FLY: se aude bine...;)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
E noua, luceshte, e frumoasa...nimik de zis :) plus...mai e shi semnul ala acolo care mi da fiori :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:34. |
- Copyright 2026 4Tuning