Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

vlad_Mafiotu 18-02-07 14:26

Re: Masini vazute in Tulcea
 
dap se aude super misto

MauS 22-02-07 13:11

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 756523)
Fratilor am vazut eu una belea azi.....albastra.....marfa rau...si proprietarul era fotomodel......am si poze cu ea........hihiihhihihhih



Fotomodelule..... asa iti bagi tu masina la sedinta foto? cu proiectoarele sparte? :lol: a ....da..... uitasem ca iti plac boschetii aia de la 21. :p :D

mikafly 22-02-07 13:27

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 765031)
Fotomodelule..... asa iti bagi tu masina la sedinta foto? cu proiectoarele sparte? :lol: a ....da..... uitasem ca iti plac boschetii aia de la 21. :p :D

Las-o mai asa cu proiectoarele sparte.....nu ma deranjeaza deloc...si nu ar trebui nici pe tine.

marin_m_alex 23-02-07 09:06

sal
 
ce mai faci Obraznick?nu ma stiu cum sa dau comment direct pe site!din pakte astea sunt masini vazute in TL nu din TL

Eugen_TL 23-02-07 12:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
EXACT! topicul se numeste masini vazute IN TULCEA! deci se pot pune si masini ce trec pe aici... nu neaparat sa apartina orasului ;)

marin_m_alex 23-02-07 13:52

sal
 
eu ma refeream mai devreme ca ar fi fost frumos daca avea si Tl masini delea!adica BMW M6 etc!o sa-i cer niste poze unui prieten cu Golfu ala modificat din Tl!il intreb daca pot sa ii pun masina pe site!

Cosmin255 23-02-07 16:20

Re: Masini vazute in Tulcea
 
fratilor mai putina vorbe , si mai multe poze ... daca nu cer prea mult:)
Sunt si in tulcea masini care merita puse , si inca cineva ,am o tema pt voi , cine prinde maybachu` domnului Ciuleac sa-i traga cateva poze ;)

mikafly 23-02-07 16:33

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Am eu o poza cu un autobuz.....si cu o rulota de inghetata.

vlad_Mafiotu 09-03-07 13:19

Re: Masini vazute in Tulcea
 
nimeni nu a mai vazut masini misto in tl ? eu vad dar nu apuc sa scot celularu ca au si plecat :(

Eugen_TL 09-03-07 15:25

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ba da...dar nu-mi sta in fire sa scot telu sa ma agit la o masina in fine...care scoate sa puna aici :)

raza 09-03-07 22:34

Re: Masini vazute in Tulcea
 
1 Attachment(s)
Asta e mashina cea mai tare pe care am vaz in tl. Probabil ca il shtiti shi de prin buc. Era in parcare la delta. Am mai vaz noul g clas shi M5 E60 Hamman pe isaccei da nu am pozat...

johnjamesjohn 09-03-07 22:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
:D super tare masina...dar de ce nu stateai mai aproape ? eventual sa pui si mana pe ea....aratati foarte bine impreuna ;)

Eugen_TL 09-03-07 22:56

Re: Masini vazute in Tulcea
 
LOL ! pt ce sa puna mana? =))) vai doamne

alextutunaru 12-03-07 11:11

Re: Masini vazute in Tulcea
 
3 Attachment(s)
Abia acum am vazut ca este un topic cu masini din Tulcea...FLY: se aude bine...;)

raza 12-03-07 16:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
E noua, luceshte, e frumoasa...nimik de zis :) plus...mai e shi semnul ala acolo care mi da fiori :)


All times are GMT +2. The time now is 07:34.

- Copyright 2026 4Tuning