![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Eu sunt in Buc....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
AAAAAHhhh!!!...in sfarsit acasaa..........ce bine e la TL.......sesiune over.....zone....plimbari...cafele...21 la greu.....de cand nu am mai fost asa de bucuros ca vin acasa.Pacat ca e frig ca mai am cateva de mesterit pe la masina.....si nu am chef sa inghetz afara.
O saptamana intreaga de nebunii......cel putin pt mine. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Dzeu sa-l ierte pe GEORGE GOCIMAN ! ( TL 13 GGG ) mare pacat ! http://www.protv.ro/filme/pasiunea-p...le=12810#12810
Sa ai grija de noi de SUS |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
dumnezeu sa`l ierte
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Dumnezeu sa il ierte!!!...am aprins o lumanare in seara asta la locul accidentului....Dumnezeu sa ii aiba in paza
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
fie ca acea lumanare aprinsa de tine sa fie de la cei din tulcea care l-au cunoscut si care n-au reusit sa ajunga
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Asa sa fie.....eu nu l-am cunoscut personal....nici macar din vedere....dar consider ca este omenesc sa aprinzi o lumanare in urma unei astfel de drame....ca pana la urma...este o drama..in urma careia au ramas niste parinti si familii care vor suferi pana la sfarsitul vietii lor.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
mare dreptate ai Mihai , pacat , dar la o viteza de 240 km/h ... e pacat in primul rand de ceilalti 3 ... si apoi de familii , si in ultimul rand de el...pacat ca o secunda in care a vrut sa impresioneze l-a costat viata
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Dumnezeu sa-i odihneasca... Mare pacat ca se mai intampla si asa ceva... De ce nu poate iesi lumea la plimbare linistita cu masina, se mai vede cu prietenii, mai un Party, o liniutza intr-o zona linistita, una alta, n-am sa inteleg niciodata de ce trebuie sa mergi cu peste 100 km/h in oras... Nu inteleg pe cine ai impresiona... Spuneti-mi si mie pe cineva (ca si pasager) care se bucura si aclama cand acul trece de 200 si soferul continua sa accelereze...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
nu l cunosc pe george(doar cand avea 1 an sau doi, taica su mi a fost vecin pe garii) dumnezeu sa l ierte!
si pentru noi toti "nervosii" noroc si sanatate! pentru ca nu mai conteaza ce conduci sau cum conduci cand vine clipa! |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Hai sa lasam tristetea de o parte, am si eu o mare intrbare: spuneti-mi si mie un service bun in TL, unde chiar se face treaba buna, nu doar pt luat banii. Eu sunt relativ "nou" in TL, am aproape un an si nu cunosc inca asa multa lume, poate imi recomandati voi pe cineva, un mecanic anume. Stau cu banii in buzunar si masina stricata in fata blocului... Daca se poate astept PM, sa nu incarcam topicul cu probleme personale. Precizez ca am o Dacie amarata pe care as dori sa o resuscitez!!!:lol:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
cine imi zice si mie cum pun poze cu masini din tulcea k nush k is nou paci'
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
si mai voiam sa rog moderatorul sa deschida si un topic cu tuning virtual k vreau sa pun niste poze faqute de mine.!pls
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
topic poti deschide si singur sa stii ! dar se merita deschis pt a se posta lucrari doar de 2-3 ori maxim ! exista sectiune MARE pe forum unde ai putea primi si sfaturi si pareri mai multe decat aici
|
salut la toata lumea ... mi s-a parut interesant ce a-ti discutat voi, astia ''vechi'' ... si a m zis sa intru si io in discutii despre ce se intampla on oraselul nostru
la ugira sunt cei mai profesori si la bani mori de ras ... foarte putini ! |
| All times are GMT +2. The time now is 18:52. |
- Copyright 2026 4Tuning