![]() |
Re: audi s2
:lol::lol::lol:si oare cum intra blocul de 5 intr-o caroserie de skoda fabia 1
|
Re: audi s2
Oare unde lucrati dvs apar si poze cu un deget care indica locul avariei?:) Cum intra motorul nu stim inca,dar ce stim e cum ies si intra tachetii hidraulici in acea fabia:cu chiuloasa demontata:)
|
Re: audi s2
7 Attachment(s)
Niste poze noi.
|
Re: audi s2
Dupa cum am zis si pe s2forum, ma bucur mult pt bartolomeus pt acest proiect si pt Bogdan pt ca participa activ.
Cu S2 gri ce se intampla, ramane stock? |
Re: audi s2
Quote:
Prea frumos ca sa modifice ceva cel gri...Zic eu.Poate taie bara fata si monteaza un "fmic"cum ii spun"pasionatii"de putere la noi:) Off topic:Toata lumea intercooler mare.Ce procent din utilizatori monitorizeaza iat cand se ajunge la concluzia asta? |
Re: audi s2
|
Re: audi s2
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:55. |
- Copyright 2026 4Tuning