Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colt Legislativ (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ.html)
-   -   Momente a la Caragiale. (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ/334608-momente-caragiale.html)

Pitagora 07-09-12 10:44

Re: Momente a la Caragiale.
 
Am incercat, doar ca seria cartii de identitate nu este buna. A fost schimbata in 2005, fara a se mai modifica si talonul.

GAby645 07-09-12 10:45

Re: Momente a la Caragiale.
 
pai si duplicatul la carte la cine se afla?

Pitagora 07-09-12 10:47

Re: Momente a la Caragiale.
 
Teoretic la fostul proprietar.

Doar ca mi-a zis ca nu-l mai are.

GAby645 07-09-12 10:53

Re: Momente a la Caragiale.
 
pai tu ai luat masina de la proprietarul din acte/de pe certificat ?
daca da zii sa iti faca o procura prin care sa il poti reprezenta la R.A.R / inmatriculari / finante ca sa nu mai ai nevoie de el pe viitor in perfectuarea actelor masinii !!
acum de la rar nu stiu in ce masura iti va oferi informatii despre masina/C.I.V. sau sa iti elibereze alt C.I.V. fara proprietar sau acea procura

PrietenCuTine 07-09-12 11:26

Re: Momente a la Caragiale.
 
Quote:

Ce as putea face, avand in vedere ca eu nu mai pot da de proprietar.
Cum sa ii faca procura, daca nu mai da de el ?! :rolleyes2

Pitagora 07-09-12 12:24

Re: Momente a la Caragiale.
 
Problema este ca eu am o imputernicire semnata de el, doar ca cei de la RAR il prefera pe titular.

Ma gandesc sa ii propun un avans si sa vad cum se rezolva treaba.


All times are GMT +2. The time now is 12:01.

- Copyright 2026 4Tuning