![]() |
Re: Momente a la Caragiale.
Am incercat, doar ca seria cartii de identitate nu este buna. A fost schimbata in 2005, fara a se mai modifica si talonul.
|
Re: Momente a la Caragiale.
pai si duplicatul la carte la cine se afla?
|
Re: Momente a la Caragiale.
Teoretic la fostul proprietar.
Doar ca mi-a zis ca nu-l mai are. |
Re: Momente a la Caragiale.
pai tu ai luat masina de la proprietarul din acte/de pe certificat ?
daca da zii sa iti faca o procura prin care sa il poti reprezenta la R.A.R / inmatriculari / finante ca sa nu mai ai nevoie de el pe viitor in perfectuarea actelor masinii !! acum de la rar nu stiu in ce masura iti va oferi informatii despre masina/C.I.V. sau sa iti elibereze alt C.I.V. fara proprietar sau acea procura |
Re: Momente a la Caragiale.
Quote:
|
Re: Momente a la Caragiale.
Problema este ca eu am o imputernicire semnata de el, doar ca cei de la RAR il prefera pe titular.
Ma gandesc sa ii propun un avans si sa vad cum se rezolva treaba. |
| All times are GMT +2. The time now is 12:01. |
- Copyright 2026 4Tuning