![]() |
Re: Masina mea
:-P -Ce masini frumoase!!:-P
|
Masina mea
si sunt ale clubului nostru .... dar lasa alex ca venim noi astia mai mici cu masini mai frumoase :D
|
Masina mea
:lol: he... he...:lol:
|
vr6
razi tu dar vedem noi cand va rade fratetu.............:lol: :lol: :lol: :lol: :shock:
|
Re: Masina mea
Aha aha aha!!!
|
Re: Masina mea
:sad: so sad ...
|
Re: Masina mea
and so mad....
|
Re: Masina mea
mihai te`am vazut prin tgv cu vr6:D:Dare un super szound de calitate::D:Dcati sunteti in club?decat masinile care au fost prezentate??baftaa ast. mesaj
|
Re: Masina mea
da doar ce se vede deocamdata ansa eu am plecat la un alt club si chiar daca am plecat sa nu creada uni ca am uitat de ei am ramas cu sufletu la DARK
|
Re: Masina mea
dar dc nu vi mai des prin tgv:p k `mi place mult vr6 tau:P:Dcrek o sa ma orientez si eu tot la unul :Ddar golf 4 vr6:P:D;)
|
Re: Masina mea
Quote:
|
Re: Masina mea
salut!!! voi nu aveti un loc de intalnire??dak aveti as vrea sa stiu si eu.
|
Re: Masina mea
Quote:
http://myscreensavers.info/lindsay***** |
Re: Masina mea
poi miam schimbat userul.nu il mai am pe asta cu emynem27.bye.am vb cu cei de la nsl.mai vb.salut si sa aveti drumuri bune
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:36. |
- Copyright 2026 4Tuning