Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   vand 520i e34 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/331745-vand-520i-e34.html)

jhonycvz 09-05-13 22:50

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 5463943)
un e30 2.5 24 ?

am vb pe privat..

valabil..

gigiprosop 13-05-13 22:15

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 5143683)
am vazut "n" posturi in care te bagi ca musca in lapte...a fost si este masina mea.*****ie destul de clar ca nu mai am talon la ea,care nu este retinut de politie..altfel nu mai aveam nici numere.
este cazanul meu..am tot dreptul sa cer cat vreau eu..chiar ma gandeam cand voi posta ce prost o sa se mai bage in seama..din nou...autotstiutorule..-->
daca aveai credit suna-i samsare .I.

dupa 1 an de cand te chinui sa o vinzi te mai bate limba romana? tot cu textele astea obosite de samsar ai ramas cu talon pierdut si ce ai mai schimbat pe la masina ?

o mai vinzi si tu?

jhonycvz 13-05-13 22:40

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by gigiprosop (Post 5469417)
dupa 1 an de cand te chinui sa o vinzi te mai bate limba romana? tot cu textele astea obosite de samsar ai ramas cu talon pierdut si ce ai mai schimbat pe la masina ?

o mai vinzi si tu?

unde ai "citit" tu ca talonul este pierdut...l-am gasit..asa pentru cultura ta generala..si pt inca 1000 ca tine......dastia cu replici.."bo$$ule cat mai lasi "..etc...asta cu samsar nu ai nimerit-o...iar cu "limba romana"..esti la pamant...
ROG un Moderator..sa stearga sau faca ceva impotriva acestui individ ahtiat dupa poluarea posturilor..

jhonycvz 19-05-13 23:47

Re: vand 520i e34
 
..accept variante
dau diferenta pana la 400e-500e

jhonycvz 30-05-13 17:46

Re: vand 520i e34
 
950 euro
fara jantele pe 17
urgent

powerbmw2001 31-05-13 19:24

Re: vand 520i e34
 
pacat de masina ptr ca ai investit foarte mult in ea....mie imi trebuie ptr dezmembrat,,,,caut ceva max 500 de euro....

jhonycvz 08-06-13 17:01

Re: vand 520i e34
 
pretul revine la 1350 e...
nu vand la rromi...

liviu91 08-06-13 17:30

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 5495231)
pretul revine la 1350 e...
nu vand la rromi...

De ce? Esti unul dintre ei?

jhonycvz 08-06-13 17:33

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by liviu91 (Post 5495255)
De ce? Esti unul dintre ei?

:))) tare asta..
NU , NU SUNT si nu mi-as dori NICIODATA ..
doar ca sunt sictirit de..:'ia zis bo$$....ETC...

liviu91 08-06-13 17:38

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 5495256)
:))) tare asta..
NU , NU SUNT si nu mi-as dori NICIODATA ..
doar ca sunt sictirit de..:'ia zis bo$$....ETC...

Daca te hotarasti sa il dezmembrezi , da-mi un pm cu pretul franelor fata ventilate

jhonycvz 08-06-13 17:56

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by liviu91 (Post 5495260)
Daca te hotarasti sa il dezmembrezi , da-mi un pm cu pretul franelor fata ventilate

este prea mare bataie de cap cu dezmembratul...o sa plece intreg...

jhonycvz 06-07-13 20:20

Re: vand 520i e34
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 5495275)
este prea mare bataie de cap cu dezmembratul...o sa plece intreg...

sold !!! :((


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

- Copyright 2026 4Tuning