Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   O Dacie... (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/331635-dacie.html)

andi_cimpean 20-09-12 10:14

Re: O Dacie...
 
1 Attachment(s)
Dacă cei de la Deagostini, vor avea amabilitatea să înceapă comercializarea în toată ţara, veţi putea deţine un astfel de model, în miniatură.
“Taxi – la plimbare prin orasele lumii”
Attachment 2557113

Se aşteaptă...

P.S. S-au exportat în Columbia.

ICE-M@N 22-09-12 11:36

Re: O Dacie...
 
Quote:

Originally Posted by ICE-M@N (Post 5173423)
va pot spune eu mai multe despre aceasta masina, tatal meu este posesorul unui astfel de model, asa era culoarea ei de fabrica, sunt masini care au avut defecte minore si au fost refuzate la export pentru Columbia, .

exact ce spuneam si eu mai sus cu exportul pentru Columbia


All times are GMT +2. The time now is 11:36.

- Copyright 2026 4Tuning