![]() |
Re: O Dacie...
1 Attachment(s)
Dacă cei de la Deagostini, vor avea amabilitatea să înceapă comercializarea în toată ţara, veţi putea deţine un astfel de model, în miniatură.
“Taxi – la plimbare prin orasele lumii” Attachment 2557113 Se aşteaptă... P.S. S-au exportat în Columbia. |
Re: O Dacie...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:36. |
- Copyright 2026 4Tuning