Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   FullSpeed Racing Club (https://forum.4tuning.ro/74-fullspeed-racing-club.html)
-   -   Poze cu membrii FSR de la intalnirea din 15.01.2005 (https://forum.4tuning.ro/74-fullspeed-racing-club/3312-poze-membrii-fsr-intalnirea-15-01-2005-a.html)

sco211 17-01-05 20:59

Re:
 
golful ala2 ari e mai mishto decat log sau matiz...d c nu e si el prin poze...???
v dissapointed...cred... :( :( :(

MMihai 04-02-05 09:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sco211\"
golful ala2 ari e mai mishto decat log sau matiz...d c nu e si el prin poze...???
v dissapointed...cred... :( :( :(

l-am trecut si pe el. am pus pozele in graba si l-am confundat cu golfu lu clau asa ca de asta nu il pusesem

sco211 04-02-05 22:38

Re:
 
mersc...
:P
e si el copil cuminte...cu motorul oprit...
vb despre mashina...
10x again...

Zep 23-06-05 23:16

2 Attachment(s)
Pentru ca poza de la intalnirea noastra este super naspa si nu reflecta deloc masina mea ....Am adaugat eu cateva poze cu ea cum trebuia defapt ea pozata :PPP Nu ca ar fi vrea Bomba de masina dar e A MEA si Imi place! :))

MMihai 23-06-05 23:31

ooo.. asa ZEP.. chiar azi ti-am cautat topicu vechi de la Masina Mea ca o sa facem alt sit beton beton si vreau poze bune cu membrii :wink:
si cred ca prinde bine si o intalnire pt poze de grup :)

Zep 20-07-05 23:57

pai in privinta asta poti sta linistit ( ma refer la poze cu masina mea) ca am destule(circa 150) :) oricum am vazut ca nu mai am topicu ala :( naspa sau cel putin nu l-am mai gasit ....in fine ...facem altu' :)
P.S. Vreau sa facem poze asa toti da sa fie masinile cat se poate de frumoase :)

MMihai 21-07-05 08:37

4 Attachment(s)
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=4953 uite aici e topicul tau
PS. uitati niste poze mai noi cu clio :P


All times are GMT +2. The time now is 12:16.

- Copyright 2026 4Tuning