![]() |
Re:
golful ala2 ari e mai mishto decat log sau matiz...d c nu e si el prin poze...???
v dissapointed...cred... :( :( :( |
Re:
Quote:
|
Re:
mersc...
:P e si el copil cuminte...cu motorul oprit... vb despre mashina... 10x again... |
2 Attachment(s)
Pentru ca poza de la intalnirea noastra este super naspa si nu reflecta deloc masina mea ....Am adaugat eu cateva poze cu ea cum trebuia defapt ea pozata :PPP Nu ca ar fi vrea Bomba de masina dar e A MEA si Imi place! :))
|
ooo.. asa ZEP.. chiar azi ti-am cautat topicu vechi de la Masina Mea ca o sa facem alt sit beton beton si vreau poze bune cu membrii :wink:
si cred ca prinde bine si o intalnire pt poze de grup :) |
pai in privinta asta poti sta linistit ( ma refer la poze cu masina mea) ca am destule(circa 150) :) oricum am vazut ca nu mai am topicu ala :( naspa sau cel putin nu l-am mai gasit ....in fine ...facem altu' :)
P.S. Vreau sa facem poze asa toti da sa fie masinile cat se poate de frumoase :) |
4 Attachment(s)
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=4953 uite aici e topicul tau
PS. uitati niste poze mai noi cu clio :P |
| All times are GMT +2. The time now is 12:16. |
- Copyright 2026 4Tuning