Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Cielo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/33023-cielo.html)

DACIA-Wrc 12-02-07 13:06

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
mdea pare a fi toba de care zici tu.
de ce ti asa lasata de spate masina?

Fast_wheels 12-02-07 15:10

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Masina e asa lasata pentru k atunci cand am facut pozele era plina de marfa.Da nici goala nu e super ridicata de spate.Imi place mie asa mai joasa.8) (LOW RIDE)

DACIA-Wrc 12-02-07 20:52

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
asa arata am mea cu 5 persoane in masina acuma dupa ce i-am schimbat suspensia :P poate umpic umpic mai jos...dar nu o cobor mai mult pt ca apoi nu mai pot intre in garaj :(

Fast_wheels 12-02-07 20:57

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Deci dupa parerea ta....cum ti-se pare masina joasa??Mie unu imi place la nebunie.Si apropo cred k am avut greutate pe ea kam cat vreo 3 persoane in portbagaj si am avut ceva ceva si in spate pe bancheta.

JuStInXX 13-02-07 16:44

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
unde ai schimbat luminile din bord? imi plac....bafta !

Fast_wheels 13-02-07 17:39

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
luminile din bord le-am schimbat chiar eu:lol: .Am dat jos chestiile alea verzi jos de pe becuri.La ace am vrut sa pun led da nu am reusit asa k am dat pese ace cu markeru.;)

Fast_wheels 13-02-07 22:21

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Deci mai vreau si eu idei de chip "tuning" plss oricine orice idee e bine venita si poate pusa in practica .mersi

Fast_wheels 15-02-07 22:16

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Da...apropo de lumini in bord.Dupa cum se stie ledul bate intr-un singur loc (din cauza lupei) mi-a dat cineva o idee super la mine a functionat.Leduri mate.si se vad super acum bat ca un bec obisnuit in toate directiile.O sa imi pun pe masina in weekendu asta si o sa pun nise poze ;).abia astept

Fast_wheels 09-05-07 12:40

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
7 Attachment(s)
ultimele poze cu masina mea :

DACIA-Wrc 10-05-07 09:41

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
da la motor ce i`ai facut? i`ai pus filtrul?

Fast_wheels 10-05-07 09:51

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Dap la motor i-am pus filtru sport.

nick_nasta 11-05-07 09:46

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
ce becuri ai pe faruri?
xenon de care?cat te-au ajuns?

Fast_wheels 11-05-07 17:17

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
2 Attachment(s)
Xenoanele nici nu mai stiu cat am dat pe ele sau ce marca (culoare )sunt....ma refer la cifre.Stiu doar k se vad alb....(matura soseaua).Uite poze.+husele (maieuri)

BGD_NNE 11-05-07 19:23

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Man fara suparare ...dar husele alea....beahhh,,,mie unu nu imi plac deloc ...dar daca tie iti plac...:rolleyes2
Farurile iti lumineaza cum trebe??

MaTzA 11-05-07 22:58

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
4 Attachment(s)
vrei bord cu leduri??? e tel meu cam aiurea la poze... sper sa-ti placa


All times are GMT +2. The time now is 23:17.

- Copyright 2026 4Tuning