![]() |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
mdea pare a fi toba de care zici tu.
de ce ti asa lasata de spate masina? |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Masina e asa lasata pentru k atunci cand am facut pozele era plina de marfa.Da nici goala nu e super ridicata de spate.Imi place mie asa mai joasa.8) (LOW RIDE)
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
asa arata am mea cu 5 persoane in masina acuma dupa ce i-am schimbat suspensia :P poate umpic umpic mai jos...dar nu o cobor mai mult pt ca apoi nu mai pot intre in garaj :(
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Deci dupa parerea ta....cum ti-se pare masina joasa??Mie unu imi place la nebunie.Si apropo cred k am avut greutate pe ea kam cat vreo 3 persoane in portbagaj si am avut ceva ceva si in spate pe bancheta.
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
unde ai schimbat luminile din bord? imi plac....bafta !
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
luminile din bord le-am schimbat chiar eu:lol: .Am dat jos chestiile alea verzi jos de pe becuri.La ace am vrut sa pun led da nu am reusit asa k am dat pese ace cu markeru.;)
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Deci mai vreau si eu idei de chip "tuning" plss oricine orice idee e bine venita si poate pusa in practica .mersi
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Da...apropo de lumini in bord.Dupa cum se stie ledul bate intr-un singur loc (din cauza lupei) mi-a dat cineva o idee super la mine a functionat.Leduri mate.si se vad super acum bat ca un bec obisnuit in toate directiile.O sa imi pun pe masina in weekendu asta si o sa pun nise poze ;).abia astept
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
7 Attachment(s)
ultimele poze cu masina mea :
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
da la motor ce i`ai facut? i`ai pus filtrul?
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Dap la motor i-am pus filtru sport.
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
ce becuri ai pe faruri?
xenon de care?cat te-au ajuns? |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
2 Attachment(s)
Xenoanele nici nu mai stiu cat am dat pe ele sau ce marca (culoare )sunt....ma refer la cifre.Stiu doar k se vad alb....(matura soseaua).Uite poze.+husele (maieuri)
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Man fara suparare ...dar husele alea....beahhh,,,mie unu nu imi plac deloc ...dar daca tie iti plac...:rolleyes2
Farurile iti lumineaza cum trebe?? |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
4 Attachment(s)
vrei bord cu leduri??? e tel meu cam aiurea la poze... sper sa-ti placa
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:17. |
- Copyright 2026 4Tuning