![]() |
Re: no limits design work
Cam blury:D:P glumeam... arata bine.. da ai grija cum urmaresti liniile caroserie... BV tie.. ai talent ;)
|
Re: no limits design work
4 Attachment(s)
mai multe variante de tuning pe un 525:rolleyes2 ....shi am mai facut una(cea mai mijto)da pe care am facut-o cadou unui prieten shi nu o mai am
|
Re: no limits design work
eu de obicei nu fac desene dupa masini existente...le scot eu de la mine....da cand e vreun challenge unde trebuie sa modific o masina stock ma uit la poza....desenele mele facute pana acum sunt 99% din cap....n-am modificat decat cateva stock
bafta si spor la treaba cu creionu :) |
Re: no limits design work
Wow nici nu jtiam k se poate desena asa de mana mam chinuit si eu cu ceva da nu a iesit nimic.Dar oricum BRAVO imi place.
|
Re: no limits design work
3 Attachment(s)
pai.eu m-am axat mai mult pe tuning shi nu pe design de asta de la zero dar sunt convins k pot face orice..............(aporape orice).spor la treaba shi tzie:D
|
Re: no limits design work
3 Attachment(s)
acuma am observat shi eu.............la unele foto perspeciva pare greshita din cauza unghiului la care am facut foto:cry:
|
Re: no limits design work
3 Attachment(s)
altele 3.........mie imi place peugeotu`
|
Re: no limits design work
3 Attachment(s)
inca cate ceva...............................nu mai am multe de pus....
|
Re: no limits design work
2 Attachment(s)
postul asta shi ink unu shi gata.....>...........................>>>>>>>>>>>>: arrow: :arrow: :arrow:
|
Re: no limits design work
4 Attachment(s)
ultimele......am sa mai vin cu altele mai incolo.sper k vau placut astea...........pacat k nu le-am pus in ordinea in care le-am facut
|
Re: no limits design work
frumos gt40-ul....
|
Re: no limits design work
mersi.............mai am cateva mashini dar nu am apucat sa le fac foto...poate mai incolo.........
|
Re: no limits design work
man sa nu o iei in nume de rau ... dar tre sa mai exersezi ... problemele de perspectiva nu sunt doar de la camera, credema p cuvant. apoi, ai mana nesigura, trasezi liniile aiurea; iar hasura, c pot sa zic... eu cred k ar trebui sa renunti la carioci si sa inveti sa dai volum cu creionul. ink o data... nu o lua in nume de rau ... ai potential, dar tre sa til dezvolti. exerseaza !! bafta ;)
|
Re: no limits design work
Frumoase golfuri!;)
|
Re: no limits design work
arata bine desenele ;) curand o sa postez si eu cateva desene :-P
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:36. |
- Copyright 2026 4Tuning