![]() |
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
eu unul aș lua un Logan 1.5 Dci. găsești în banii ăștia cu km ok...și dacă ai talent la negociat și\sau la căutat ai toate șansele să-ți rămână bani de un sistem audio bun
|
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
Quote:
|
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
Si eu sunt de parere sa-ti iei golf 4...dar nu din tara....dute in germania si cauta unul euro 4 de prin 2005 , si sa nu te sperii daca gasesti unul cu km peste 150k pt ca sunt foarte bune...iar in caz de o defectiune piesele sunt ieftine,si se gasesc SH foarte usor...
|
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
Quote:
părerea mea sinceră e că la 18 ani e ok să ai fix ce-ți permiți să ții și să alimentezi astfel încât să nu mai folosești ratb-ul ÎN VECI. asta e părerea mea umilă... are timp după ce nu mai e pe banii părinților să-și ia ceva „mai periculos”...și mai sportiv |
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
Quote:
|
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
Quote:
|
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
Quote:
|
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
Quote:
|
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
Quote:
|
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
Quote:
|
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
Nu, Loganu' n-are confort deloc, stai pe maracini (desi stai pe scaune chiar bune), de ce?
Ca e Dacie, qoae, d-aia, daca ar avea sigla rotunda a nemtilor, gata, deja ti-ai pus quru' pe fotoliu din abanos si piele Alcantara... Pnm, mentalitatea, n-ai ce sa ii faci. |
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
Quote:
singura chestie dubioasă la Logan e că scaunele...mie unu mi se par de rahat, dar nu e o investiție costisitoare să iei 2 scaune comode, după preferințe și să le montezi. eu unul am dat 100 de lei pe 2 scaune Recaro de pe un Volvo mai vechi...cu încălzire în ele. retapițatul costă să zicem 300 de lei...că nu vreau piele, și montajul....să zicem cu generozitate 100. cu 500 de lei am scaune super tari. mai dau ceva bănuți la un electrician...și îmi leagă și încălzirea la ele. |
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
Quote:
|
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
Quote:
...acuma vad de ce esti tu asa subiectiv, ai dacie. te iert |
Re: Masina 18 ani! Buget5.000-5.500 euro
Quote:
Da-l in ma-sa de logan,am avut logan NOU in familie,era barca..la 165km ziceai ca se dezmebreaza in mers..sa nu mai zic de curbe luate cu viteza etc..NU MERITA. E buna de omorat..de carat cu ea...dar nu de zi cu zi sa iesi cu ea in oras..etc.:!: |
| All times are GMT +2. The time now is 12:09. |
- Copyright 2026 4Tuning