Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Nuca ///M noua (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/327063-nuca.html)

Scary 19-04-13 01:40

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by draganblue (Post 5444974)
Iluminata poti aduce? Te-ai interesat? :=)

M-am interesat , nu pot aduce

merriva 20-04-13 19:31

Re: Nuca ///M noua
 
salut

vezi ca ti-am lasat PM cu adresa sa-mi trimiti si mie o bucata cu Posta Romana

merci

Scary 20-04-13 21:54

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by merriva (Post 5446476)
salut

vezi ca ti-am lasat PM cu adresa sa-mi trimiti si mie o bucata cu Posta Romana

merci

am primit , luni pun coletul la prima ora

VISAN 05-05-13 22:03

Re: Nuca ///M noua
 
pt 6 viteze ai?

mjk 06-05-13 01:12

Re: Nuca ///M noua
 
nmai am nici cu 5 :)))

Scary 06-05-13 09:55

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by mjk (Post 5461607)
nmai am nici cu 5 :)))

valabil , am 4 bucati pe stoc

crayzi_b0y 07-05-13 20:49

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by Scary (Post 5461698)
valabil , am 4 bucati pe stoc

ai PM

Scary 07-05-13 21:12

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by crayzi_b0y (Post 5463287)
ai PM

ai PM si u

crayzi_b0y 31-05-13 12:36

Re: Nuca ///M noua
 
recomand cu incredere! am cumparat de la el o nuca si nu mi s-a potrivit pe masina iar banii mi-au fost returnati.
Vanzator de nota 10!

Fant0ma 23-09-13 00:08

Re: Nuca ///M noua
 
salut mai ai vreo nuca disponibila ?

Scary 23-09-13 09:13

Re: Nuca ///M noua
 
mai am nuci , Pm cu adresa , numele si nr de tel daca doresti

Fant0ma 25-09-13 00:49

Re: Nuca ///M noua
 
vezi ca ti-am lasat PM cu adresa sa-mi trimiti si mie o bucata cu Posta Romana

Fant0ma 26-09-13 16:17

Re: Nuca ///M noua
 
Se mai ocupa cineva de topic ?

Scary 26-09-13 18:42

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by Fant0ma (Post 5579784)
Se mai ocupa cineva de topic ?

Scuze , incerc sa intru in fiecare zi pe net , dar nu reusesc in fiecare zi , ti-am pus astazi coletul si a plecat spre tine
Multumesc si scz inca o data

Fant0ma 27-09-13 00:08

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by Scary (Post 5579885)
Scuze , incerc sa intru in fiecare zi pe net , dar nu reusesc in fiecare zi , ti-am pus astazi coletul si a plecat spre tine
Multumesc si scz inca o data

ms din suflet prin ce lai pus prin posta nu?


All times are GMT +2. The time now is 19:50.

- Copyright 2026 4Tuning