Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   EUROPENE (https://forum.4tuning.ro/400-europene.html)
-   -   X Type :D astept sugestii de modificare (https://forum.4tuning.ro/400-europene/326118-type-astept-sugestii-modificare.html)

mihaiyrd 12-11-12 12:28

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
nu amreusit decat asa ... sper sa mearga https://img441.imageshack.us/i/imagedln.jpg/

mihaiyrd 18-01-13 19:41

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
1 Attachment(s)
I am cumparat niste jante pe 18 ... inca nu le am pus pe masina pt ca vreau sa le tin de vara... Ce modificari a mai primit masina ... i am anulat intermediara si finala si urmeaza sa ii fac y si sa o duc pe 2 parti

mihaiyrd 01-02-13 18:58

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
masina a mai primit grila de facelift si eleron pe portbagaj ! In curand o sa urmeze sa ii schimb culoarea dar inca nu m am decis ... As vrea un albastru special ... sau alta culoare mie unul imi place albastru alta alternativa ar fi ipanema brown de pe audi

mihaiyrd 26-02-13 21:36

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
1 Attachment(s)
Masina a intrat la vopsit:D

B XX ADI 27-02-13 02:31

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
usor usor stresul tau cu privire la culoare dispare:)

cristi_xj6 27-02-13 09:23

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Frumoase jantele se potrivesc pe jag. Ce culoare ai ales???

mihaiyrd 27-02-13 09:41

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
1 Attachment(s)
Asta este culoarea ... ipanema braun .A intervenit o problema tre sa schimb chederele de la usi si au un pret enorm ... dar va trebuii sa le cumpar asta este ... o alta problema este ca nu sunt pe stoc si vin in 2 saptamani jumatate

cristi_xj6 27-02-13 16:14

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
superba culoarea....vezi poate gasesti ceva bun la dezmembrari...

mihaiyrd 27-02-13 20:09

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
nu am cum sa iau de la dezmembrari ca asa refoloseam chederele mele .. da cica din mom ce le dai jos de pe usa ca sa vopsesi usa nu mai merg puse si nu merge nici sa le izolezi ptr ca sunt facute din silicon si aluneca scociul pe ele

cristi_xj6 27-02-13 20:12

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by mihaiyrd (Post 5381306)
nu am cum sa iau de la dezmembrari ca asa refoloseam chederele mele .. da cica din mom ce le dai jos de pe usa ca sa vopsesi usa nu mai merg puse si nu merge nici sa le izolezi ptr ca sunt facute din silicon si aluneca scociul pe ele

nasol....alti bani in plus...cat te costa??

mihaiyrd 27-02-13 20:13

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
20 de mil ... cand am auzit mi a picat fata ... si mai dureaza inca 2 saptamani sa vina din anglia ... masina mea saptamana asta trebuia sa fie gata ...

cristi_xj6 27-02-13 20:22

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by mihaiyrd (Post 5381313)
20 de mil ... cand am auzit mi a picat fata ... si mai dureaza inca 2 saptamani sa vina din anglia ... masina mea saptamana asta trebuia sa fie gata ...

waaaaw:)))) si vopsirea cat te-a dus??

mihaiyrd 27-02-13 20:33

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
aia a fost cadou ;)) stii cumva de unde mi pot lua si eu o bara de facelift? de fata

cristi_xj6 27-02-13 20:37

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
din pacate sh nu prea cred k gasesti pe la noi....

mihaiyrd 06-03-13 15:41

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
1 Attachment(s)
am fost la service am cateva poze cu niste piese vopsite ... e superba culoarea .


All times are GMT +2. The time now is 08:42.

- Copyright 2026 4Tuning