![]() |
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
nu amreusit decat asa ... sper sa mearga https://img441.imageshack.us/i/imagedln.jpg/
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
I am cumparat niste jante pe 18 ... inca nu le am pus pe masina pt ca vreau sa le tin de vara... Ce modificari a mai primit masina ... i am anulat intermediara si finala si urmeaza sa ii fac y si sa o duc pe 2 parti
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
masina a mai primit grila de facelift si eleron pe portbagaj ! In curand o sa urmeze sa ii schimb culoarea dar inca nu m am decis ... As vrea un albastru special ... sau alta culoare mie unul imi place albastru alta alternativa ar fi ipanema brown de pe audi
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
Masina a intrat la vopsit:D
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
usor usor stresul tau cu privire la culoare dispare:)
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Frumoase jantele se potrivesc pe jag. Ce culoare ai ales???
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
Asta este culoarea ... ipanema braun .A intervenit o problema tre sa schimb chederele de la usi si au un pret enorm ... dar va trebuii sa le cumpar asta este ... o alta problema este ca nu sunt pe stoc si vin in 2 saptamani jumatate
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
superba culoarea....vezi poate gasesti ceva bun la dezmembrari...
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
nu am cum sa iau de la dezmembrari ca asa refoloseam chederele mele .. da cica din mom ce le dai jos de pe usa ca sa vopsesi usa nu mai merg puse si nu merge nici sa le izolezi ptr ca sunt facute din silicon si aluneca scociul pe ele
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
20 de mil ... cand am auzit mi a picat fata ... si mai dureaza inca 2 saptamani sa vina din anglia ... masina mea saptamana asta trebuia sa fie gata ...
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
aia a fost cadou ;)) stii cumva de unde mi pot lua si eu o bara de facelift? de fata
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
din pacate sh nu prea cred k gasesti pe la noi....
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
am fost la service am cateva poze cu niste piese vopsite ... e superba culoarea .
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:42. |
- Copyright 2026 4Tuning