![]() |
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
E-Motion e super-tare, celor 2 romani le urez bafta si e mishto ca au ajuns pana aici, si la Tv. se vorbea de ei... respect :peace:
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
mie mi se pare interesant faptul ca masina lui cristi sano seamana cam mult cu a mea https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/23615-masinile-mele-vechi/page-3.html, cel putin la idei este aproape identik,interesanta coincidenta:???: , au ales-o pe a lui doar ca e desenata mai bine,:roll:,nu vreau sa insinuez nimik dar e totusi cam bizar ca doi romani au avut exact aceleasi idei de design cred ca si cei de la peugeot s-au cam mirat, conceptul cu masini care se inclina nu este de acum au fost o groaza de masini cu ideea asta,dar sunt curios el de unde a venit cu ideea???:?:Oricum ma bucur ca au ajuns in finala doi romani poate cine stie o sa fie si pe un podium unu,bafta lor si celorlalti
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
Mie imi plac e-Motion Concept & SPEEDLITE Concept ...
Nice job guys...:D |
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
cel mai mult mia placut ceea ce am votat adik LiIon concept mi sa cel mai frumos ,oricum cu toti au facut o treaba destul de buna !!!
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
dak sunt shi romani pe acolo e clar....maxim respect..ink o data demosntram k avem gust shi k sunt in top desi suntem condushi de maimutze care neau dus in jos...romanii au cam shi bun gust...nu totzi'...dar asta e ..e bine k macar sunt catziva care ne reprezinta bine acolo unde merg...numai bine...
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
FLUX -= imi place mai mult decat toate celelalte
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
In primul rand felicitari romanasilor nostrii.
Trebuie felicitati toti, pentru ca fiecare proiect are ceva unic, altfel nu ar fi ajuns printre priectele finaliste. Let the best man win! :-) |
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
va felicit si eu pe totzi pt munca depusa dar votez cu e-motion.....mi se pare cea mai aproape de prezent si in acelasi timp o masina care poate fi scoasa pe strazi fara prea mare probleme :)
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
1 Attachment(s)
Castigatorul concursului Peugeot Design Contest este conceptul FLUX, realizat de romanul Mihai Panaitescu. |
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
Ce poti sa mai spui???Unu din putinele motive cu care ne putem mandri ca suntem romani.E bine totusi ca suntem si noi apreciati...sunt curios ce premiu a primit castigatorul.
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
din cate stiu eu premiul e de vreo 6000 de euro...si prototipul va fi realizat dupa schite si afisat la un salon auto! BRAVO lui...e tare romanul nostru
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
bravo lui si mult succes in continuare ... dar ca o parere personala : e-motion era mai reusit .
Bafta ! |
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
wow felicitari sa speram ca vor fi tot mai multi de acum inainte si vad ca e-motion na gastigat nimic chiar daca noua la majoritatea de pe forum nea placut oricum nu mai conteaza felicitari inca o data
|
Re: Peugeot Design Contest - cele 10 concepte finaliste
eu l-am votat din prima pe mihai :D,stiam ca o sa ajunga un roman pe podium, abia astept sa vad masina in realitate ;), pacat ca desteptii de la ORBservator, sau celelalte posturi nu au zis nik de acest lucru, in schimb ne toak urechile cu politik si fotbal, traiasca rrumania:dribble: :drunk:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning