Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   steven tuning oradea (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/323132-steven-tuning-oradea.html)

fazekasnfs 04-08-12 07:56

Re: steven tuning oradea
 
mersi .. :)

ecs17 19-08-12 17:03

Re: steven tuning oradea
 
un dvd auto cu ecran retractabil daca ai putea sa-mi recomanzi/vinzi, pe la cat m-ar ajunge manopera + material(dvd-u)?

fazekasnfs 21-09-12 14:36

Re: steven tuning oradea
 
2 Attachment(s)
modificare bara fiat punto

fazekasnfs 24-09-12 16:23

Re: steven tuning oradea
 
1 Attachment(s)
fiat punto bara modificat

gabi_64 28-09-12 12:58

Re: steven tuning oradea
 
esti fenomenal stev

gabi_64 28-09-12 13:10

Re: steven tuning oradea
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 5185665)
fiat punto bara modificat

ai acoperit toata bara aici cu un strat de fibra de sticla ?

fazekasnfs 28-09-12 15:03

Re: steven tuning oradea
 
80% da

fazekasnfs 29-09-12 11:40

Re: steven tuning oradea
 
2 Attachment(s)
reparati plastic motor

fazekasnfs 01-10-12 16:40

Re: steven tuning oradea
 
3 Attachment(s)
bara fiat finisat

gabi_64 02-10-12 11:01

Re: steven tuning oradea
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 5193830)
bara fiat finisat

adevarat artist

fazekasnfs 03-10-12 12:23

Re: steven tuning oradea
 
2 Attachment(s)
bara spate fiat
model : clean

bujuKYL 03-10-12 17:45

Re: steven tuning oradea
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 5196036)
bara spate fiat
model : clean

tipule ma uimesti! inainte acum ceva timp toti radeau de tine ca iti bati joc de r5-ul tau si asa mai departe! si acum vad ca te-ai pus serios pe treaba felicitari, cam toate lucrarile tale sunt simple si cu bun gust:D

gabi_64 03-10-12 19:50

Re: steven tuning oradea
 
Quote:

Originally Posted by bujuKYL (Post 5196366)
tipule ma uimesti! inainte acum ceva timp toti radeau de tine ca iti bati joc de r5-ul tau si asa mai departe! si acum vad ca te-ai pus serios pe treaba felicitari, cam toate lucrarile tale sunt simple si cu bun gust:D

cei care rad prima data ar trebui sa se uite la ei sa vada de ce sunt ei in stare sa faca si numai dupa aia sa vada de altu ......acest om se intrece pe el in ale meseriei felicitari stefane !

bujuKYL 03-10-12 19:58

Re: steven tuning oradea
 
Quote:

Originally Posted by gabi_64 (Post 5196553)
cei care rad prima data ar trebui sa se uite la ei sa vada de ce sunt ei in stare sa faca si numai dupa aia sa vada de altu ......acest om se intrece pe el in ale meseriei felicitari stefane !

ai dreptate a lasat multa lume cu gura cascata!8)

fazekasnfs 03-10-12 20:01

Re: steven tuning oradea
 
mersi baieti :)


All times are GMT +2. The time now is 10:46.

- Copyright 2026 4Tuning