Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/339-constanta.html)
-   -   Peugeot 205 Gti (https://forum.4tuning.ro/339-constanta/32285-peugeot-205-gti.html)

Lucian 03-02-07 18:45

Re: Peugeot 205 Gti
 
Si nu numai tu il feliciti pt acea cursa ;)

ady_gti 03-02-07 19:25

Re: Peugeot 205 Gti
 
am uitat sa va zic .. in aceeasi seara cand m-am dat eu cu pocheul .. s-a dat si mihay FLY si l-a ucis pe unul cu FIAT BARCHETA .. super tare .. numai campioni si pilotzi aici ...

M Y U 03-02-07 19:28

Re: Peugeot 205 Gti
 
1 Attachment(s)
Felicitari ..AGZu'[cum ti-a zis pestele:))].

M Y U 03-02-07 19:30

Re: Peugeot 205 Gti
 
Quote:

Originally Posted by ady_gti (Post 729446)
.. super tare .. numai campioni si pilotzi aici ...

Da...da..piloti..malu canalului..alea..alea:))..glumeam..

mikafly 03-02-07 19:41

Re: Peugeot 205 Gti
 
Si la raliuri se intampla greseli...si ce daca unii is mai cascadori decat altii?Asta e.....a fost un incident izolat....bine ca nu a fost epidemie.

ady_gti 03-02-07 20:49

Re: Peugeot 205 Gti
 
ce treaba ... m-ati luat in buze gata .... ce daca eu vroiam sa fac macadam asta e .. sa-i multzumesc lu dumnezeu ca nu am sarit in canal ;))

Yackone 06-02-07 20:39

Re: Peugeot 205 Gti
 
ceva noutati.... poze... filme cu bestia???:?: ;)

mikafly 07-02-07 07:18

Re: Peugeot 205 Gti
 
Inca se toarna pelicula.....o sa facem un foileton.hihhihii
Tot imi face invitatii dragalase sa vin sa ne dam.....ori esti bolnav.
Ce sa fac eu cu cotetzul meu impotriva la 2.0t?.....esti nesimtit.Sau vrei doar sa vezi cate tir-uri imi dai?......
Cauta pe altcineva sa se dea cu tine...unu mai de soi...nu eu amarastean.

M Y U 07-02-07 07:59

Re: Peugeot 205 Gti
 
Ar trebuii sa incerce revansa cu skoda care ia dat-o la 330i...

Lucian 07-02-07 08:21

Re: Peugeot 205 Gti
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 735803)
Inca se toarna pelicula.....o sa facem un foileton.hihhihii
Tot imi face invitatii dragalase sa vin sa ne dam.....ori esti bolnav.
Ce sa fac eu cu cotetzul meu impotriva la 2.0t?.....esti nesimtit.Sau vrei doar sa vezi cate tir-uri imi dai?......
Cauta pe altcineva sa se dea cu tine...unu mai de soi...nu eu amarastean.

Cred ca ma risc eu cand e gata . Tre sa salveze cineva onoarea novei . :twisted:

mikafly 07-02-07 08:22

Re: Peugeot 205 Gti
 
Dap...o idee buna ar fi sa incerci cu Skoda 1.8 t care te-a zapacit cu 330i.
Sa iit iei revansa.

Lucian 07-02-07 08:22

Re: Peugeot 205 Gti
 
Quote:

Originally Posted by M Y U (Post 735838)
Ar trebuii sa incerce revansa cu skoda care ia dat-o la 330i...

Ce sa faca ??? Skoda care bate 330i ? :shock: :shock: :shock:

mikafly 07-02-07 08:31

Re: Peugeot 205 Gti
 
Lool!!!...Skoda care rupe pe genunchi 330i...cel putin noua asa ni sa parut......tragea f bine....uimitor de bine.

ady_gti 07-02-07 10:54

Re: Peugeot 205 Gti
 
da ma facut skoda pt ca nu este un 330i -- este un 330 cabrio care este cu 400 de kg mai greu decat seria 3 normala ,,, asta este un avantaj pt ala cu skoda ,,, si nu uitatzi ca a fost 1 - la -1 l-am facut si eu 1 data ..

M Y U 07-02-07 16:49

Re: Peugeot 205 Gti
 
Quote:

Originally Posted by ady_gti (Post 736117)
da ma facut skoda pt ca nu este un 330i -- este un 330 cabrio care este cu 400 de kg mai greu decat seria 3 normala ,,, asta este un avantaj pt ala cu skoda ,,, si nu uitatzi ca a fost 1 - la -1 l-am facut si eu 1 data ..

Da asa este referitor la greutatea 330i-ului..,sa nu uitam ca 330i-ul a facut un porshe...deci skoda il umileste pe acel porshe... nici skoda octavia nu este o masina usoara si mai are si FWD.., atunci seara da' era 1 la 1 dar daca o mai facea-ti odata eu cred ca tot skoda facea...Deci in concluzie pt 205u tau este numai buna skoda pentru o cursa.


All times are GMT +2. The time now is 09:31.

- Copyright 2026 4Tuning