![]() |
Re: Peugeot 205 Gti
Si nu numai tu il feliciti pt acea cursa ;)
|
Re: Peugeot 205 Gti
am uitat sa va zic .. in aceeasi seara cand m-am dat eu cu pocheul .. s-a dat si mihay FLY si l-a ucis pe unul cu FIAT BARCHETA .. super tare .. numai campioni si pilotzi aici ...
|
Re: Peugeot 205 Gti
1 Attachment(s)
Felicitari ..AGZu'[cum ti-a zis pestele:))].
|
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
Si la raliuri se intampla greseli...si ce daca unii is mai cascadori decat altii?Asta e.....a fost un incident izolat....bine ca nu a fost epidemie.
|
Re: Peugeot 205 Gti
ce treaba ... m-ati luat in buze gata .... ce daca eu vroiam sa fac macadam asta e .. sa-i multzumesc lu dumnezeu ca nu am sarit in canal ;))
|
Re: Peugeot 205 Gti
ceva noutati.... poze... filme cu bestia???:?: ;)
|
Re: Peugeot 205 Gti
Inca se toarna pelicula.....o sa facem un foileton.hihhihii
Tot imi face invitatii dragalase sa vin sa ne dam.....ori esti bolnav. Ce sa fac eu cu cotetzul meu impotriva la 2.0t?.....esti nesimtit.Sau vrei doar sa vezi cate tir-uri imi dai?...... Cauta pe altcineva sa se dea cu tine...unu mai de soi...nu eu amarastean. |
Re: Peugeot 205 Gti
Ar trebuii sa incerce revansa cu skoda care ia dat-o la 330i...
|
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
Dap...o idee buna ar fi sa incerci cu Skoda 1.8 t care te-a zapacit cu 330i.
Sa iit iei revansa. |
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
Lool!!!...Skoda care rupe pe genunchi 330i...cel putin noua asa ni sa parut......tragea f bine....uimitor de bine.
|
Re: Peugeot 205 Gti
da ma facut skoda pt ca nu este un 330i -- este un 330 cabrio care este cu 400 de kg mai greu decat seria 3 normala ,,, asta este un avantaj pt ala cu skoda ,,, si nu uitatzi ca a fost 1 - la -1 l-am facut si eu 1 data ..
|
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:31. |
- Copyright 2026 4Tuning