Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   LANCIA (https://forum.4tuning.ro/178-lancia.html)
-   -   id-uri de messenger (https://forum.4tuning.ro/178-lancia/32034-id-uri-messenger.html)

Stormbringer 25-05-07 11:49

Re: id-uri de messenger
 
Salut. ID-ul meu este stoienescu, am o Lancia Delta II, 1.8L din 1995, Motor 836A6 vers. 836AL55A.

Stormbringer 25-05-07 12:13

Re: id-uri de messenger
 
ID: stoienescu
Am o Lancia Delta II 1,8 i.e din '95. Motor 836A6 vers. 836AL55A.
Motorul parca nu are viatza....se tureaza constant dar destul de greu...nu raspunde cum trebuie la acceleratie si consuma de rupe, in afara imi papa 10%. Ma poate ajuta cineva?...am pus-o pe tester si mi-au zis ca nu are nici o eroare...i-am pus de doua ori solutie pt. curatzat injectoarele ... la fel ... nici o schimbare .... tobele nu sunt infundate ... (catalizatorul e gol pusca....nu mai are nimic in el)...filtrul de aer schimbat. Nu mai stiu ce sa-i fac....imi puteti recomanda vre-un service sau vre-un pasionat?

Multzam anticipat!
Una bucata zi buna va doresc!

artur_rebelul 31-05-07 14:45

Re: id-uri de messenger
 
artur_rebelul este id meu si eu am o lancia 1.8 16v din 1994 si tot cam acelesi probleme le are ca ale lui stroienescu! a am uitat sa precizez ca e delta doi hif5 integrale! tot la fel ma poate ajuta cineva. ca tot asa am pus-o e tester si nik!:sad: :sad: :sad: :sad:

shadowww 27-02-08 19:58

Re: id-uri de messenger
 
sal sunt dan am o lancia beta coupe 1.6 hp executive1984 id nita_daniel82

saligaris2004 30-05-08 17:27

Re: id-uri de messenger
 
salut....am o lancia delta 1,6hf din 1988 achizitionata de curand si cazuta rau...=))...dar nu pt mult timp.....id-ul meu e saligaris2004

Nicku_Mihai 09-06-08 22:06

Re: id-uri de messenger
 
salut ... am si eu o lancia prisma tds ... id : nicku_mihai yahoo ori hotmail

Nicku_Mihai 09-06-08 22:07

Re: id-uri de messenger
 
salut ... am si eu o lancia prisma tds 1.9 1986 (la manarit) ... id : nicku_mihai yahoo ori hotmail

remus_gti 14-12-08 22:18

Re: id-uri de messenger
 
salut
id-u meu de mess e remusacyo
am o lancia delta 1.6 hf turbo din 91

florin_rtx 20-06-09 21:05

Re: id-uri de messenger
 
Salut! florin_rtx,am o lancia prisma integrale 2000 cc

sorin_archon 04-07-09 09:00

Re: id-uri de messenger
 
stiti cumva unde as putea da o lancia dedra 1,9 din 98 ,full option? ...am nevoie de bani si o dau la super oferta...

florin_rtx 15-07-09 11:30

Re: id-uri de messenger
 
salutare tuturor am o lancia prisma integrale ,momentan este la doctor pt reconditionare,mai am nevoie si de citeva piese daca ma puteti ajuta , va rog. id-ul meu este florin_rtx,va multumesc!

ya9_gashka 29-10-09 07:07

Re: id-uri de messenger
 
Ion ID: ya9_gashka LANCIA DEDRA 1.8 BENZINA 101 cai, 1994, full options.


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning