![]() |
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
dacă m-aș putea īntoarce īn trecut probabil că doar aș sta spectator și m-aș amuza teribil, cu un cuba libre, dar nu cred că aș schimba ceva. cel puțin, nu din acțiunile mele.
|
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
Daca as putea sa ma intor in trecut nu cred ca as schimba prea multe.Deoarece actiunile din trecut m-au facut sa fiu cine sunt si sa ajung unde sunt.
|
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
As face mai multe:
- as schimba modul in care am tratat scoala, - as merge mai des in vizita la dentist - m-as tine de toate lucrurile pe care le-am inceput si le-am lasat neterminate. |
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
Daca as putea sa ma intorc in trecut, as face o bomba atomica inainte rusilor, si as aduna toti oamenii prosti la un loc, apoi as detona-o, sa ii omor pe toti :))))
|
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
Daca m-as intoarce in trecut as face tot posibilul sa gasesc forumul mai repede :))
|
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
Daca as putea sa ma intorc in trecut as tine cont mai mult de sfaturile bune date in special de parintii mei dar si de alte persoane pe care nu prea le-am luat in seama si as incerca sa imi fac un viitor mai bun.
|
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
Daca as putea sa ma intorc in timp nu as face nimic pentru ca daca schimbi ceva in trecut viitorul poate afectat enorm.Totusi as sta sa ma uit sa vad cum era viata de acum 20-30 de ani fara probleme politice majore si cand fiecare avea un loc de munca asigurat.
|
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
Daca m-as putea intoarce in trecut,probabil prima mea dorinta ar fi sa ii rog pe ai mei sa se chinuie sa mai conceapa o fiinta(intrucat imi lipseste acum ,la maturitate) si probabil as trata scoala cu mai multa seriozitate..in rest nu as schimba nimic,intrucat orice lucru rau te determina sa fii mai bun! Omul din greseli invata,deci probabil as incerca sa fac mai multe greseli :) !
|
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
Daca as putea sa ma intorc inapoi in timp as schimba viata asta grea pentru toata Romania
|
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
Daca m-as putea intoarce in trecut nu as schimba nimic.Doar l-as retrai cu mandrie.
|
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
daca m`as putea intoarce in trecut as fi mancat mai putin si nu m`as fi apucat de fumat , asa as fi strans mai multi bani ::peace::lol::lol::lol: ( as m-as as m-ar as m-ar ) :))
|
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
l-as salva pe pe sotii Ceausescu.
|
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
daca as avea posibilitatea sa ma intorc in trecut as schimba putin gandirea dar in rest nimic pentru ca viata trebuie sa aiba si bune si rele
|
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
Daca as putea da timpul inapoi, as retrai momentele bune si as incerca sa le evit pe cele rele.
|
Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr
In urma tragerii la sorti, au rezultat urmatorii castigatori: crepleac, fogorosidan si schmoll. Dragilor, felicitari si astept de la voi un PM cu datele voastre - nume, prenume, email si numar de telefon.
Multumim tuturor celor care au participat si ne (re)auzim la urmatorul concurs. |
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning