Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Matiz Oradean (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/31813-matiz-oradean.html)

Gimi 26-01-07 20:04

Re: Un Matiz Oradean
 
super tare masina!!! da e tare rau cum arata motoru cu filtru ala de aer !! bine u tzino tot aja j fara incidente cu ea;)

MARI_NSL 26-01-07 20:07

Re: Un Matiz Oradean
 
marfa rau masina. e rea micutza. bafta

tavisor 26-01-07 20:37

Re: Un Matiz Oradean
 
ms, mult in mai va primi noi spoilere va fii unica sper.

EndeR 30-01-07 11:18

Re: Un Matiz Oradean
 
super masina ce ai putut sa scoti din matiz dar parerea mea e k ar trebuii sa renunti la presuletele alea care imita aluminiu.

Donnyro 30-01-07 11:36

Re: Un Matiz Oradean
 
Foarte reusit Matizul.BV

LuTzA 02-02-07 01:12

Re: Un Matiz Oradean
 
cel mai smecher matiz pe care l-am vazut .... bv respectele mele 8)

tavisor 02-02-07 21:37

Re: Un Matiz Oradean
 
Va multumesc dar in Mai va fii mult mai misto garantez asta.

tavisor 06-02-07 22:54

Re: Un Matiz Oradean
 
1 Attachment(s)
mici modificari la bord)))))

LuTzA 07-02-07 12:44

Re: Un Matiz Oradean
 
nu prea stiu multe despre matiz.....unde sunt ceasurile nu erau gurile de aer?:oops:

tavisor 07-02-07 13:23

Re: Un Matiz Oradean
 
ba da erau si in schimbul lor am pus ceasurile alea

tavisor 07-02-07 14:58

Re: Un Matiz Oradean
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by tavisor (Post 736347)
ba da erau si in schimbul lor am pus ceasurile,

in locul pe unde iese aerul.

T@zMania 07-02-07 20:42

Re: Un Matiz Oradean
 
super tare......zimi si mie te rog de unde ai luat ceasurile ca eu caut de mult si cam cat au costat.....astept un raspuns sau un pm.....bafta

BGD_NNE 07-02-07 21:45

Re: Un Matiz Oradean
 
Frumos , chiar deosebit !!Un ceas e pt rpm dar celalalt?!?!?!:-??

tavisor 07-02-07 22:13

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by BGD_NNE (Post 737125)
Frumos , chiar deosebit !!Un ceas e pt rpm dar celalalt?!?!?!:-??

celalalt e pentru vacumul de la motor e ceva deosebyt cand accelerez se duce la 0 iar cand schimb vitezele sare la 60 e misto.

tavisor 07-02-07 22:14

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 736984)
super tare......zimi si mie te rog de unde ai luat ceasurile ca eu caut de mult si cam cat au costat.....astept un raspuns sau un pm.....bafta

Turometrul a fost 90 ron iar vacumul 70 ron,manopera nu se pune ca eu le-am facut ))))))))))))))


All times are GMT +2. The time now is 17:59.

- Copyright 2026 4Tuning