![]() |
Re: Un Matiz Oradean
super tare masina!!! da e tare rau cum arata motoru cu filtru ala de aer !! bine u tzino tot aja j fara incidente cu ea;)
|
Re: Un Matiz Oradean
marfa rau masina. e rea micutza. bafta
|
Re: Un Matiz Oradean
ms, mult in mai va primi noi spoilere va fii unica sper.
|
Re: Un Matiz Oradean
super masina ce ai putut sa scoti din matiz dar parerea mea e k ar trebuii sa renunti la presuletele alea care imita aluminiu.
|
Re: Un Matiz Oradean
Foarte reusit Matizul.BV
|
Re: Un Matiz Oradean
cel mai smecher matiz pe care l-am vazut .... bv respectele mele 8)
|
Re: Un Matiz Oradean
Va multumesc dar in Mai va fii mult mai misto garantez asta.
|
Re: Un Matiz Oradean
1 Attachment(s)
mici modificari la bord)))))
|
Re: Un Matiz Oradean
nu prea stiu multe despre matiz.....unde sunt ceasurile nu erau gurile de aer?:oops:
|
Re: Un Matiz Oradean
ba da erau si in schimbul lor am pus ceasurile alea
|
Re: Un Matiz Oradean
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
super tare......zimi si mie te rog de unde ai luat ceasurile ca eu caut de mult si cam cat au costat.....astept un raspuns sau un pm.....bafta
|
Re: Un Matiz Oradean
Frumos , chiar deosebit !!Un ceas e pt rpm dar celalalt?!?!?!:-??
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:59. |
- Copyright 2026 4Tuning