![]() |
Re: 36th Annual Barrett-Jackson Collector Car Event (2007)
Americanii se pricep la chestii din astea....si asta se vede..
Cum s-a zis si mai sus.....NO COMMENT........ |
Re: 36th Annual Barrett-Jackson Collector Car Event (2007)
mustangu din `67 e cel mai frumos ...dar culoare care a fost in gone in 50 sec. ar fii fost mai frumoasa
|
Re: 36th Annual Barrett-Jackson Collector Car Event (2007)
bijuterii on wheels !!!fff frumoase toate !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:01. |
- Copyright 2026 4Tuning