![]() |
Re: Buburuza mea -Golf 3
ma mucea tu cine ai fi ma rog :))
ai fost acolo sa stii ce a fost? ce viteza poti avea cu un golf 1.6 benzina n treapta a treia ? Da na nu toti stiu fizica, centru de grutate, inaltime etc :)) Dca vrei poti rasturna un jeep in viraj si cu mana nu cu masina :)) Taca-ti fleanca, te ai trezit si tu acuma :))Si nu ma lua cu rahatule ca iti arat eu ce rahat pot fi :)) Si pun pariu ca rahatul ala de golf arata cu mult mai bine decat masina ta chiar daca ar fi din 2009 daca ai asa ceva A si pt informatia ta a facut si recurs, dar degeaba :) 2 legi a incalcat atunci, documenteaza te care-s ca sa nu faci si tu accident ca el :p |
Re: Buburuza mea -Golf 3
Quote:
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
Nu se cunoaste ca ai diplome de orice fel... Ca vb ca unu de la tara:)) veze ti comportamentul , ca nu esti tu nu stiu ce pe aici....
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
omule, de obicei nu stau sa dau lectii, dar daca tie ti se pare ca eu vorbesc ca la tara iti recomand cu caldura (si tie si celorlalti din hsd) un abecedar! peste vreo 3,4 ani, cand reusiti sa il intelegeti, puteti trece mai departe la carti precum Car hacks&mods for dummies, asta daca stiti limbi straine....
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
ma, nu stiu cine e nou pe aici si se leaga de toata lumea eu sau tu? eu zic sa o lasi mai moale cu jignirile ca nu esti tu mare zmeu pe aici... Din partea noastra poti sa si pleci ca nu prea contribui cu nimic.... si sa te duci pe un alt forum care sa te bage cineva in seama cu respect :))
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
Quote:
iar din ce am vazut nu mai fusese de mult timp activitate aici cata am facut eu in seara asta asa ca puteti sa imi multumiti, copii ;) |
Re: Buburuza mea -Golf 3
aici ai curaj, dar ia vino sa ne iei la impins vagoane si in realitate daca esti asa hater mare si tare, sau numai gura e de tine?
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:26. |
- Copyright 2026 4Tuning