Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Buburuza mea -Golf 3 (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/313457-buburuza-mea-golf-3-a.html)

csl_89 09-08-12 17:07

Re: Buburuza mea -Golf 3
 
ma mucea tu cine ai fi ma rog :))
ai fost acolo sa stii ce a fost? ce viteza poti avea cu un golf 1.6 benzina n treapta a treia ? Da na nu toti stiu fizica, centru de grutate, inaltime etc :))
Dca vrei poti rasturna un jeep in viraj si cu mana nu cu masina :))
Taca-ti fleanca, te ai trezit si tu acuma :))Si nu ma lua cu rahatule ca iti arat eu ce rahat pot fi :))
Si pun pariu ca rahatul ala de golf arata cu mult mai bine decat masina ta chiar daca ar fi din 2009 daca ai asa ceva

A si pt informatia ta a facut si recurs, dar degeaba :) 2 legi a incalcat atunci, documenteaza te care-s ca sa nu faci si tu accident ca el :p

bcs_bt 09-08-12 18:57

Re: Buburuza mea -Golf 3
 
Quote:

Originally Posted by csl_89 (Post 5132026)
ma mucea tu cine ai fi ma rog :))
ai fost acolo sa stii ce a fost? ce viteza poti avea cu un golf 1.6 benzina n treapta a treia ? Da na nu toti stiu fizica, centru de grutate, inaltime etc :))
Dca vrei poti rasturna un jeep in viraj si cu mana nu cu masina :))
Taca-ti fleanca, te ai trezit si tu acuma :))Si nu ma lua cu rahatule ca iti arat eu ce rahat pot fi :))
Si pun pariu ca rahatul ala de golf arata cu mult mai bine decat masina ta chiar daca ar fi din 2009 daca ai asa ceva

A si pt informatia ta a facut si recurs, dar degeaba :) 2 legi a incalcat atunci, documenteaza te care-s ca sa nu faci si tu accident ca el :p

ca sa nu te mai dai interesant poti sa stii ca am premii nationale la fizica asa ca stiu foarte bine ce si cum! deci ce am zis in postul anterior ramane valabil! asa ca in continuare esti un rahat si erai vinovat in situatia aia! cat despre masina mea nu iti fa tu griji, nici nu ai sa o "observi" in oras(ca nu sunt cocalar gen hsd), dar nici nu ai sa ai vreo sansa in fata mea ;)

csl_89 09-08-12 21:01

Re: Buburuza mea -Golf 3
 
Nu se cunoaste ca ai diplome de orice fel... Ca vb ca unu de la tara:)) veze ti comportamentul , ca nu esti tu nu stiu ce pe aici....

bcs_bt 09-08-12 21:23

Re: Buburuza mea -Golf 3
 
omule, de obicei nu stau sa dau lectii, dar daca tie ti se pare ca eu vorbesc ca la tara iti recomand cu caldura (si tie si celorlalti din hsd) un abecedar! peste vreo 3,4 ani, cand reusiti sa il intelegeti, puteti trece mai departe la carti precum Car hacks&mods for dummies, asta daca stiti limbi straine....

csl_89 09-08-12 21:47

Re: Buburuza mea -Golf 3
 
ma, nu stiu cine e nou pe aici si se leaga de toata lumea eu sau tu? eu zic sa o lasi mai moale cu jignirile ca nu esti tu mare zmeu pe aici... Din partea noastra poti sa si pleci ca nu prea contribui cu nimic.... si sa te duci pe un alt forum care sa te bage cineva in seama cu respect :))

bcs_bt 09-08-12 21:55

Re: Buburuza mea -Golf 3
 
Quote:

Originally Posted by csl_89 (Post 5132303)
ma, nu stiu cine e nou pe aici si se leaga de toata lumea eu sau tu? eu zic sa o lasi mai moale cu jignirile ca nu esti tu mare zmeu pe aici... Din partea noastra poti sa si pleci ca nu prea contribui cu nimic.... si sa te duci pe un alt forum care sa te bage cineva in seama cu respect :))

eu venisem cu ganduri pasnice, dar cand am vazut ca pe forumul asta sunt numai cocalari si idioti, normal ca am inceput sa va iau la impins vagoane...
iar din ce am vazut nu mai fusese de mult timp activitate aici cata am facut eu in seara asta asa ca puteti sa imi multumiti, copii ;)

csl_89 09-08-12 21:58

Re: Buburuza mea -Golf 3
 
aici ai curaj, dar ia vino sa ne iei la impins vagoane si in realitate daca esti asa hater mare si tare, sau numai gura e de tine?

bcs_bt 11-08-12 15:29

Re: Buburuza mea -Golf 3
 
Quote:

Originally Posted by csl_89 (Post 5132326)
aici ai curaj, dar ia vino sa ne iei la impins vagoane si in realitate daca esti asa hater mare si tare, sau numai gura e de tine?

acuma o dai pe k1? parca erai tare la volan, vroiai curse? hotaraste te baietel:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 23:26.

- Copyright 2026 4Tuning