![]() |
nu sunt mai nici chiar asa .... ai vazut ca am furat-o de la GTI .... :((
dar totusi nu mi-e frica sa ma iau cu nici o masina .... |
te cred ca doar si eu sunt la fel :)
|
hm...discutile astea nu prea ishi au rostu :P(cred)
ma rog ! mi se pare ca te dai prea important ! (aerocazan) mai sutn si nishte reguli pe forum |
cata unitate printre golfuri :))
imi place asa ! ! ! |
golf powah :)
|
am venit de la olt mai
|
bravo mai butoi ... sau cazan .. cum te keama !
daca ai venit de la olt , atunci bine ai venit .... da nu imi amintesc sa fi cunoscut asa idioti pe la olt .. ca si eu tot de acolo sunt :) dar cred ca pe tine te-au tinut parintii incuiat in casa pt a nu ii face de ras ! ! ! :lol: :lol: :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 19:17. |
- Copyright 2026 4Tuning