Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   aerocazan vs. supersev (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/3128-aerocazan-vs-supersev.html)

supersev 17-01-05 19:07

nu sunt mai nici chiar asa .... ai vazut ca am furat-o de la GTI .... :((
dar totusi nu mi-e frica sa ma iau cu nici o masina ....

zGb 17-01-05 19:43

te cred ca doar si eu sunt la fel :)

GolfuletzS 17-01-05 20:07

hm...discutile astea nu prea ishi au rostu :P(cred)
ma rog !
mi se pare ca te dai prea important ! (aerocazan)
mai sutn si nishte reguli pe forum

supersev 17-01-05 23:34

cata unitate printre golfuri :))
imi place asa ! ! !

zGb 18-01-05 13:56

golf powah :)

aerocazan 06-02-05 10:12

am venit de la olt mai

supersev 19-02-05 13:24

bravo mai butoi ... sau cazan .. cum te keama !
daca ai venit de la olt , atunci bine ai venit .... da nu imi amintesc sa fi cunoscut asa idioti pe la olt .. ca si eu tot de acolo sunt :)
dar cred ca pe tine te-au tinut parintii incuiat in casa pt a nu ii face de ras ! ! ! :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 19:17.

- Copyright 2026 4Tuning