Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Imi vand Jantele( aproape noi) (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/31007-vand-jantele-aproape.html)

topser 08-02-07 10:55

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
250 euro.....

dozeras 10-02-07 20:30

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Te-am intrebat care este ultimul pret.....Se pare ca nu vrei sa le vinzi!

CT99WUW 11-02-07 09:11

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Ti'a raspuns prietenul meu Topser si anume 250 euro , iar daca te uitai si 2 posturi mai sus de unde ai scris prima oara ai fii observat deasemenea 250 EURO.

dozeras 11-02-07 13:39

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Nu ma lua pe mine asha...de unde sa shtiu ca este prieten cu tine?shi pe mine ma intereseaza cu tot cu gume...ultimul pret!...in lei sa nu fie problema...deh fluctuatzia cursului!

CT99WUW 11-02-07 20:29

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
1 Attachment(s)
10 mil cu 2 anvelope aproape noi si 2 slick .Toate 4 sunt aceleasi dimensiuni 195.50.15 Matador MP41

CT99WUW 16-02-07 11:33

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Nu vrea nimeni ?....vine caldura si trebuie sa ne "impodobim" masinile...250 euro.

CT99WUW 18-02-07 20:12

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Vreau jante mai mari!!! nu le vrea nimeni pe astea?

CT99WUW 22-02-07 07:59

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
~~~~~ !!!!!! ~~~~ Valabil!

CT99WUW 26-02-07 10:07

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Se poate inchide , au plecat la Bucuresti astazi.


All times are GMT +2. The time now is 02:08.

- Copyright 2026 4Tuning