![]() |
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
250 euro.....
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Te-am intrebat care este ultimul pret.....Se pare ca nu vrei sa le vinzi!
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Ti'a raspuns prietenul meu Topser si anume 250 euro , iar daca te uitai si 2 posturi mai sus de unde ai scris prima oara ai fii observat deasemenea 250 EURO.
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Nu ma lua pe mine asha...de unde sa shtiu ca este prieten cu tine?shi pe mine ma intereseaza cu tot cu gume...ultimul pret!...in lei sa nu fie problema...deh fluctuatzia cursului!
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
1 Attachment(s)
10 mil cu 2 anvelope aproape noi si 2 slick .Toate 4 sunt aceleasi dimensiuni 195.50.15 Matador MP41
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Nu vrea nimeni ?....vine caldura si trebuie sa ne "impodobim" masinile...250 euro.
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Vreau jante mai mari!!! nu le vrea nimeni pe astea?
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
~~~~~ !!!!!! ~~~~ Valabil!
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Se poate inchide , au plecat la Bucuresti astazi.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:08. |
- Copyright 2026 4Tuning