![]() |
Re: Vreau parerea voastra daca e bine!!!
da-i un negru mat, cu ceva pinstriping... pote cunosti pe cineva sa-tzi faca... ar iesi super, zic eu...
|
Re: Vreau parerea voastra daca e bine!!!
e un inceput oki da rezolva cumva cu aripa k e urata priza aia de aer sau ce ai facut u acolo in rest e oki
|
Re: Vreau parerea voastra daca e bine!!!
faina lucrarea in tabla...cam unicat ceea ce faci tu, bafta ;) :D
[QUOTE=Madalin Zolti;760916] Quote:
|
Re: Vreau parerea voastra daca e bine!!!
6 Attachment(s)
avansez incet nu tare am timp sa ma ocup de capri da oricum am mai facut cite ceva poate vreti sa vedeti pt astept pareri
|
Re: Vreau parerea voastra daca e bine!!!
esti "niebun" :oops:
dk lucrezi jumi/juma...inseamna k te pricepi la metal_work, ai ceva skill, bafta..chiar imi place cum a iesit jumatea....de calitate, sunt curios a doua jumatate cum va merge:-P jantele vin schimbate? bafta :wink: |
Re: Vreau parerea voastra daca e bine!!!
da jentile vin schimbate si lucrez doar pe jumatate pt nu am avut un proiect anume dupa care sa lucrez asa ca....am incercat sa fac jumatate sa imi placa apoi cealalta jumatate e mai simplu de facut cind ai deja dupa ce sa faci.De exemplu fata masini a fost facuta de 3 ori si asta e versiunea finala celelalte nu tare mi-au placut decit asa k idee :))
|
Re: Vreau parerea voastra daca e bine!!!
BUNA TREABA IN TABLA d-nul director sper sa vad capri-ul gata cat mai repede sa mergem in concediu:twisted:
|
Re: Vreau parerea voastra daca e bine!!!
o sa iasa bine tancu !!!!!!!!!!1
|
Re: Vreau parerea voastra daca e bine!!!
interesant...sau cl puitin asa pare...bafta
|
Re: Vreau parerea voastra daca e bine!!!
Frumos...succes in continuare!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:31. |
- Copyright 2026 4Tuning