![]() |
Re: O PISIK SIMPLA
Quote:
|
Re: O PISIK SIMPLA
nu te supara, dar cine ti-a montat toate dotarile astea pe masina?..
arata foarte bine, felicitarile mele! |
Re: O PISIK SIMPLA
Quote:
|
Re: O PISIK SIMPLA
Quote:
|
Re: O PISIK SIMPLA
asta cu sacul de bani vreau sa-mi doresti si mie :D
|
Re: O PISIK SIMPLA
felicitari pentru masina , o prinde foarte bine jantele de e92 :D
m44 ..suna frumos :D:D:D asta il am eu pe masina :-):-):-) cd-ul dupe ea e de rover 75 ??? sau BMW ....nu inteleg ideea cu emblema aia ? |
Re: O PISIK SIMPLA
Quote:
|
Re: O PISIK SIMPLA
O masina cum rar gasesti, cat despre Emu omu este profesor in e36.
|
Re: O PISIK SIMPLA
nu trebuia sa iti spui secretul :"> mai poate saraca de atatea obtiuni :-< frumoasa si dotata :>
|
Re: O PISIK SIMPLA
Interesanta masina, interesant si cd-ul, probabil se duce sigla de rover cu ceva diluant.
|
Re: O PISIK SIMPLA
Quote:
|
Re: O PISIK SIMPLA
Quote:
|
Re: O PISIK SIMPLA
Stai sa ma gandesc .... mdap, sunt invidios ! :D
|
Re: O PISIK SIMPLA
Quote:
|
Re: O PISIK SIMPLA
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:00. |
- Copyright 2026 4Tuning