Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   UN SPORT NOU !!!!! ADRENALINA 100% Garantata :D (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3063-sport-adrenalina-100-garantata.html)

iasi_drifter 27-12-04 01:34

se poate 170 (la bord :) ). eu am avut 120 asta iarna in parcarea de la bloc cu Daciutza mea :D. noroc ca nu era radar in zona. :lol: :lol: :lol:

aicad 27-12-04 02:08

voi ati trait prea mult sau ce ? Eu zic sa stati cuminti! Dar ma rog fiecare face ce-l doare mai tare....

Mr.Nice 27-12-04 08:43

Stiu cum e SANTOS, am incercat si eu.... pana am ametit. E foarte tare senzatia , da' tre sa fii si atent si sa te tii si bine, k daca dai de un bolovan sa vezi ce te mai invarti dupaia :lol: :lol: :lol:


INCERCATI SI VOI, E SUPERTARE. EU CEL PUTIN MI-AM LUAT BREVET IN NEBUNIE!!! :lol: :lol:



PEACE
:peace:

orlando 27-12-04 10:20

santos ideea e super tare....dar totul e sa vi cu vreo 10 galetzi de apa de acasa sa faci patinuar unde te dai cu masina si sa aiba masina dupa parerea mea nishte cauciuncuri mai de doamne ajuta(adica nu slick-uri).Sincer am sa incerc cu cineva sa vad cum e dar deocamdata te astept pe tine sa vad filmu sa vad cum se face! 8) 8)

EvLSant0S 27-12-04 10:23

:) , am vrut sa facem si aseara , insa , starea \"terenului' a lasat de dorit... + erau unii cu caschete pe acolo :P

200SX 27-12-04 10:43

stati mah o leaca potoliti si faceti pregatiri, ca trebuie sa dea si nitica zapada anul asta (sau la anul) si atunci sa vezi katerinka

oare ne-o lasa sa bagam masinile pe patinoarul din piatza unirii ??? acolo ar iesii ceva show :peace:

alexutzu 28-12-04 09:44

santos daca tu mai gasesti gheata si mai iesiti sa va dati in cerc pe gheata suna-ma si pe mine ca vin si eu :!:

pe bune, vorbesc cat se poate de serios , suna-ma ca ai nr meu , sti tu treia sa imi tragi un CD , deci sigur ai nr meu!

SUNA-MA

xxdadixx 28-12-04 21:43

Vrem filmari, Vrem filmari :woowoo:

EvLSant0S 28-12-04 22:02

iar noi vrem gheatza ca sa va putem da voua filmele... ;)

SpeedeR 28-12-04 23:00

PS: nu interpretati ce a zis santos.... este vorba de gheatza la propriu.... gheata care se produce dupa ce ingheata apa ;) ;) nu este nici o aluzie la adresa vreunui racer/club de raceri

EvLSant0S 29-12-04 00:34

raceritze ;)

ZerO_CooL 03-01-05 19:32

Ce-ar fi sa incercati acelasi lucru cu o sanie sau un snowboard? A incercat cineva asta pana acum? Ceva de genul asta am vazut iarna trecuta la stiri despre niste baieti din TM, dar nu mai stiu cu ce se legau aia de masini.

EvLSant0S 03-01-05 22:41

Totul e posibil , gheatza sa fie :)

Bogdan_16v 03-01-05 23:00

A facut-o je si iarna trecuta si iarna asta, cu moi la volan si cu sania legata de carligul din spate, cu vreo 4 pasageri in ea...am atins peste 60, nu pare mult, dar in sanie cica se simte ca la 200... :lol:

SpeedeR 03-01-05 23:03

hmmmmmmm.......200?! nu cred.... tre sa verific... sa vad dk se simte k la 150 la ora pe trapa :wink: :wink:


All times are GMT +2. The time now is 06:37.

- Copyright 2026 4Tuning