![]() |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
:))))))))
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
poate are protectie anti-fraier si naaaa,nu merge copiat.
Pune l la vanzare cu 1000 de euro,nu te lua dupa fraierii astia.:lol: |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Stati asa ma , sa mi aduc popcornul si cu berea ! :lol:
PS : altul care isi prezinta masinile ca sa le vanda . Patetic ! |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Eu zic sa l lasati pe baiat in pace cu kitul lui,pana la noi lamuriri cand vine JimGod.
Sigur stie el vreo smecherie la kitu asta de iti scade consumu cu 3 litri. |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
Hai maaaaaaaaaa ce e asa de greu sa intelegi ca un m3 consuma 10% in oras ??? e acelasi lucru ca acel 2.8 benzina la drum lung cu 5,6 % !!! e chiar atat de greu sa crezi ?? de 700 de euro imi cumpar urs :D !!! si de 350 de euro pun kitul m tech din fibra "COPIAT" |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
OMFG. ROTFL. Priceless. :lol: +3 :peace::pistoles: |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
:lol::lol::lol: |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
Mai viseasa la ursul ala la 500 care sa porneasca si sa mai si meraga. Quote:
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
500 masina plus 350 motorul ...cum facem ? ca acel kit de m al tau este 700 de euro(pretul cerut de tine) !!! nu Visez la nici un urs.... imi cumpar si maine urs, nu vad rostul !! prefer sa am o masina tare sa merg zi d zi decat sa alerg un ursulet !!!(care momentan nu o am,insa in viitorul apropiat o voi avea ) |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:59. |
- Copyright 2026 4Tuning