Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/304949-e30-325i-m20b25-coupe-12-1985-mtechnic-1-a.html)

zepolikahhh_ 29-02-12 17:24

Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
 
:))))))))

Marian_nebunu 29-02-12 21:49

Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
 
Quote:

Originally Posted by Tzzantaru (Post 4907299)
Ahahahahahahaha.Bine , e foarte foarte rar si are copy protection.Pastreaza-l si eventual il vinzi peste 10 ani cu 5000 de euro.

:lol: :lol: :lol: s-a fabricat doar pentru iel !!! acel m tech 1

zepolikahhh_ 29-02-12 21:50

Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
 
poate are protectie anti-fraier si naaaa,nu merge copiat.
Pune l la vanzare cu 1000 de euro,nu te lua dupa fraierii astia.:lol:

DEVIL's Style 29-02-12 22:09

Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
 
Stati asa ma , sa mi aduc popcornul si cu berea ! :lol:

PS : altul care isi prezinta masinile ca sa le vanda . Patetic !

zepolikahhh_ 29-02-12 22:11

Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
 
Eu zic sa l lasati pe baiat in pace cu kitul lui,pana la noi lamuriri cand vine JimGod.
Sigur stie el vreo smecherie la kitu asta de iti scade consumu cu 3 litri.

Marian_nebunu 29-02-12 22:14

Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
 
Quote:

Originally Posted by zepolikahhh_ (Post 4907984)
Eu zic sa l lasati pe baiat in pace cu kitul lui,pana la noi lamuriri cand vine JimGod.
Sigur stie el vreo smecherie la kitu asta de iti scade consumu cu 3 litri.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hai maaaaaaaaaa ce e asa de greu sa intelegi ca un m3 consuma 10% in oras ???

e acelasi lucru ca acel 2.8 benzina la drum lung cu 5,6 % !!! e chiar atat de greu sa crezi ??

de 700 de euro imi cumpar urs :D !!! si de 350 de euro pun kitul m tech din fibra "COPIAT"

316i 01-03-12 09:38

Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4907997)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hai maaaaaaaaaa ce e asa de greu sa intelegi ca un m3 consuma 10% in oras ???

e acelasi lucru ca acel 2.8 benzina la drum lung cu 5,6 % !!! e chiar atat de greu sa crezi ??

de 700 de euro imi cumpar urs :D !!! si de 350 de euro pun kitul m tech din fibra "COPIAT"


OMFG. ROTFL. Priceless. :lol:
+3 :peace::pistoles:

mihaimmm 01-03-12 10:56

Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
 
Quote:

Originally Posted by zepolikahhh_ (Post 4907984)
Eu zic sa l lasati pe baiat in pace cu kitul lui,pana la noi lamuriri cand vine JimGod.
Sigur stie el vreo smecherie la kitu asta de iti scade consumu cu 3 litri.

+1
:lol::lol::lol:

dani_br 01-03-12 14:54

Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4907916)
:lol: :lol: :lol: s-a fabricat doar pentru iel !!! acel m tech 1

Nu ma Marean nu sa facut doar pentru mine , dar putini il au, si ca nu se poate face din fibra tu ar trebui sa stii si ar mai trebui sa stii ca elementele de urs prefacelift sunt mai greu de gasit ca esti destept .

Mai viseasa la ursul ala la 500 care sa porneasca si sa mai si meraga.
Quote:

Stati asa ma , sa mi aduc popcornul si cu berea !

PS : altul care isi prezinta masinile ca sa le vanda . Patetic !
Patetic esti tu ca te bagi ca cornuta in seama

Marian_nebunu 02-03-12 19:51

Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
 
Quote:

Originally Posted by dani_br (Post 4908943)
Nu ma Marean nu sa facut doar pentru mine , dar putini il au, si ca nu se poate face din fibra tu ar trebui sa stii si ar mai trebui sa stii ca elementele de urs prefacelift sunt mai greu de gasit ca esti destept .

Mai viseasa la ursul ala la 500 care sa porneasca si sa mai si meraga.


Patetic esti tu ca te bagi ca cornuta in seama

ma costa 350 de euro un motor care porneste si trage grav pe caroseria aia !!!

500 masina plus 350 motorul ...cum facem ? ca acel kit de m al tau este 700 de euro(pretul cerut de tine) !!!

nu Visez la nici un urs.... imi cumpar si maine urs, nu vad rostul !!

prefer sa am o masina tare sa merg zi d zi decat sa alerg un ursulet !!!(care momentan nu o am,insa in viitorul apropiat o voi avea )

dani_br 02-03-12 21:05

Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4911097)
ma costa 350 de euro un motor care porneste si trage grav pe caroseria aia !!!

500 masina plus 350 motorul ...cum facem ? ca acel kit de m al tau este 700 de euro(pretul cerut de tine) !!!

nu Visez la nici un urs.... imi cumpar si maine urs, nu vad rostul !!

prefer sa am o masina tare sa merg zi d zi decat sa alerg un ursulet !!!(care momentan nu o am,insa in viitorul apropiat o voi avea )

Am zis baiatului 700 ca sa intelega ca nu e de vanzare kitul ,in privinta motorului ai dreptate de restul ma indoesc sincer stiu cati bani am bagat eu in ultimile 5 luni si... nus disperat sa vand masina daca se da bine daca nu ramane afara din joc acum sunt concentrat pe ursu alb.


All times are GMT +2. The time now is 05:59.

- Copyright 2026 4Tuning