Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - Ferrari11 (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/304610-machetele-mele-ferrari11.html)

2010 19-02-12 18:34

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4888872)
Sunt pasionat de masinii.

Am inteles, multumesc pentru raspuns!:lol:
Bafta la prezentat!

Ferrari11 19-02-12 18:42

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 4888881)
Cānd mama era gravidă cu mine īn luna a 7-a, dădeam bid pe eBay la HW.

Ce e așa greu ? Tu nu făceai la fel ?

O sa pun maine o poza de grup cu toate.

2010 19-02-12 18:46

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Propun sticky!

Ferrari11 19-02-12 18:48

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4888910)
Propun sticky!

Bine!

Ferrari11 20-02-12 12:11

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4888918)
Bine!

Cum v-am zis am atasat inca 3 poze de grup cu cateva machete .

vasyxplod 20-02-12 12:37

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
cam putine machete stranse in decurs de 10 ani, dar sincer mai bine nu spuneai de cat timp strangi; in alta ordine de idei bafta la prezentat.......si citeste de cateva ori regulamentu ca pana la urma sa-l si intelegi........

2010 20-02-12 12:45

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Foloseste cu incredere butonul Post Reply!

Ferrari11 20-02-12 13:55

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by vasyxplod (Post 4889989)
cam putine machete stranse in decurs de 10 ani, dar sincer mai bine nu spuneai de cat timp strangi; in alta ordine de idei bafta la prezentat.......si citeste de cateva ori regulamentu ca pana la urma sa-l si intelegi........

Bine!

Ferrari11 20-02-12 15:16

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Mai am o multime de machete

2010 20-02-12 15:56

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Unde???

Ferrari11 20-02-12 16:28

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Pe alt raft.

2010 20-02-12 16:34

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Bravo!

DrifterGT 20-02-12 16:47

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4888918)
Bine!

Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4890090)
Bine!

Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4890294)
Pe alt raft.

Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4888872)
Sunt pasionat de masinii.

Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4888879)
Super tari masinile

Se poate mai penibil de atāt ? :blink:

Ferrari11 20-02-12 17:11

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Ce tot ai!

bmwh548 20-02-12 17:24

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Ce tot misto ai Alex!

Desi regret ce urmeaza sa fac (deh, am febra la muschii fetei de la ras) nu am de ales :( Topicul se inchide. Pe initiator il asteptam peste vreo zece ani (adica atunci cand va avea 20 de ani de colectionat la bord) sa ne incante cu machete (ca jucarii vedem peste tot) si cu posturi scrise cat de cat corect.


All times are GMT +2. The time now is 07:45.

- Copyright 2026 4Tuning