![]() |
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
Cu siguranta l-ai vazut avand in vedere ca va fi prezentat in premiera la NAIAS luna asta....
|
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
fiecare cu parerea lui,eu cel putin cand ma uit la ea parca ma intorc cu 30 de ani in urma.
|
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
wow no comment
|
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
Quote:
|
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
Arata bine masina dar nu o prinde de loc acea culoare.
|
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
de ce mi se pare mie ca cei de la top ghear au prezentat o masina ca asta?sau am vazut eu ceva de genu la tv udneva
dc mi se pare cunoscuta?oricum misto masina,pt iri e buna una de asta |
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
super tare masina cred k neagra sau rosie ar fi aratat mult mai marfa
|
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
Superba masina asta!!! Un negru sau un visiniu iar sta mai bn parerea mea!!!
|
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
e mishto masina, dar cum zicea si WEEDBOY este destinata unei anumite varste si unor anumite persoane
|
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
Masina, in sine, este rezultatul puterii daca as putea spune asa. Ar fi mai degraba o putere obtinuta fara scrupule ( design exterior/interior ).
Am observat un contrast : intre robustetea designului exterior(cat si interior) si acceleratia de la 0 la 60 mph . Motorizarea este intradevar pentru cei care au si bani de benzina ! ( e Otto , nu ? ca...are cuplu micut ). RoSonic te rog , daca ai date referitoare la greutate , sa pui ! Multumesc ! |
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
Parerea mea ca un rolls royce dasta e super pe la vro 50 de ani!!!
|
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
linii simple,pt oamenii care apreciaza luxul si bunastarea, nu pt de-astia ca noi care ar tuna tot ce se poate la o masina daca am avea bani.
|
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
Sa fiu al naibii, si astia s-au prostit cu acoperisul rigid la cabrio! Nu mai ramane nici un rag-top adevarat in lumea asta?
|
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
belea culoarea, dar nu e de noi astia tinerei.
|
Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
asta e yahtu ala in care vroia sa se mute claudiu raducanu..::D :-) :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:52. |
- Copyright 2026 4Tuning