Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/30366-rolls-royce-phantom-drophead-coupe.html)

RoSonic 05-01-07 21:30

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
Cu siguranta l-ai vazut avand in vedere ca va fi prezentat in premiera la NAIAS luna asta....

maru 06-01-07 00:50

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
fiecare cu parerea lui,eu cel putin cand ma uit la ea parca ma intorc cu 30 de ani in urma.

Bobby boss 06-01-07 16:22

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
wow no comment

Vladz 06-01-07 16:37

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 686459)
nu gasesc nimic care sa-mi placa la aceasta masina...nici motoru nici design nimic e o masina facuta pt snobi...in fine gusturile nu se discuta

da tie iti place ceva la vreo masina ? :lol:

Donnyro 06-01-07 16:40

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
Arata bine masina dar nu o prinde de loc acea culoare.

solo24 06-01-07 17:49

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
de ce mi se pare mie ca cei de la top ghear au prezentat o masina ca asta?sau am vazut eu ceva de genu la tv udneva
dc mi se pare cunoscuta?oricum misto masina,pt iri e buna una de asta

zarisk 06-01-07 20:28

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
super tare masina cred k neagra sau rosie ar fi aratat mult mai marfa

bogdan_3.25ix 07-01-07 04:21

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
Superba masina asta!!! Un negru sau un visiniu iar sta mai bn parerea mea!!!

bizkuite 08-01-07 16:29

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
e mishto masina, dar cum zicea si WEEDBOY este destinata unei anumite varste si unor anumite persoane

MeHiGH 14-01-07 11:09

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
Masina, in sine, este rezultatul puterii daca as putea spune asa. Ar fi mai degraba o putere obtinuta fara scrupule ( design exterior/interior ).
Am observat un contrast : intre robustetea designului exterior(cat si interior) si acceleratia de la 0 la 60 mph . Motorizarea este intradevar pentru cei care au si bani de benzina ! ( e Otto , nu ? ca...are cuplu micut ).
RoSonic te rog , daca ai date referitoare la greutate , sa pui !
Multumesc !

cosmin92 18-01-07 23:11

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
Parerea mea ca un rolls royce dasta e super pe la vro 50 de ani!!!

dexter_20 19-01-07 00:01

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
linii simple,pt oamenii care apreciaza luxul si bunastarea, nu pt de-astia ca noi care ar tuna tot ce se poate la o masina daca am avea bani.

einstein1984 22-01-07 16:31

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
Sa fiu al naibii, si astia s-au prostit cu acoperisul rigid la cabrio! Nu mai ramane nici un rag-top adevarat in lumea asta?

gasca_lu_MosCraciun 04-02-07 03:26

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
belea culoarea, dar nu e de noi astia tinerei.

miriu 07-02-07 17:02

Re: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe
 
asta e yahtu ala in care vroia sa se mute claudiu raducanu..::D :-) :lol:


All times are GMT +2. The time now is 06:52.

- Copyright 2026 4Tuning