Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S. Speedline Motorsport (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport.html)
-   -   De toate pentru toti ... (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport/30243-a.html)

LKS 08-01-07 11:27

Re: De toate pentru toti ...
 
forumul de pe domeniul nostru deocamdata e in "reparatii" ...a trebuit sa il instalam iar de la 0 ...o sa mai dureze un pic si dam drumu` iar

IL Capo 08-01-07 17:04

Re: De toate pentru toti ...
 
Am vazut....Don't worry...mai e unu (asta ) :D
Yackone...intalnire pe mocirla asta ?

blondu_glf 2 09-01-07 00:10

Re: De toate pentru toti ...
 
da ce are mei pe mocirla?aaaa.....apropo.....pe forumul invizibil nu poate sa scrie oricine sau nu poate sa scrie nimeni?

IL Capo 09-01-07 00:29

Re: De toate pentru toti ...
 
pe ala se scriu secrete din copilarie, poze deochiate...d-astea :))

Lucian 09-01-07 00:38

Re: De toate pentru toti ...
 
Poate scrie oricine il vede .. ;)

blondu_glf 2 09-01-07 04:37

Re: De toate pentru toti ...
 
pai eu il vad dar nu pot sa postez.......*****iu ce am de scris,postez si nu apare dupa un refresh....

Lucian 09-01-07 08:28

Re: De toate pentru toti ...
 
Ciudat. Mai are cineva problema asta ?

LKS 09-01-07 14:13

Re: De toate pentru toti ...
 
da.*****ie ca trebuie aprobarea unui moderator

M Y U 09-01-07 19:55

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 690739)
da.*****ie ca trebuie aprobarea unui moderator

Exact asa zice si la mine.

Catalyn 14-01-07 09:56

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 690371)
Ciudat. Mai are cineva problema asta ?

si eu am intimpinat problema asta...o fii comisia de cenzura:lol:

LKS 22-01-07 00:54

Re: De toate pentru toti ...
 
de cand avem cel mai shmeker forum care il poate avea un club auto (:D :D :D) nu prea mai calca lumea pe aici :D

+ ca mai e si privat !

blondu_glf 2 22-01-07 01:04

Re: De toate pentru toti ...
 
mai calca dar rar.......lafel si pe cel mai shmecher forum....:lol:

LKS 22-01-07 01:21

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by blondu_glf 2 (Post 709136)
mai calca dar rar....

rar..da bine !

ct-98-dne 24-01-07 06:25

Re: De toate pentru toti ...
 
bine zis baieti mai sus !!!!!!!! pe cand urmatoarea intrunire speedline????????

Lucian 24-01-07 10:13

Re: De toate pentru toti ...
 
Cand ne va permite vremea .


All times are GMT +2. The time now is 09:40.

- Copyright 2026 4Tuning