![]() |
Re: De toate pentru toti ...
forumul de pe domeniul nostru deocamdata e in "reparatii" ...a trebuit sa il instalam iar de la 0 ...o sa mai dureze un pic si dam drumu` iar
|
Re: De toate pentru toti ...
Am vazut....Don't worry...mai e unu (asta ) :D
Yackone...intalnire pe mocirla asta ? |
Re: De toate pentru toti ...
da ce are mei pe mocirla?aaaa.....apropo.....pe forumul invizibil nu poate sa scrie oricine sau nu poate sa scrie nimeni?
|
Re: De toate pentru toti ...
pe ala se scriu secrete din copilarie, poze deochiate...d-astea :))
|
Re: De toate pentru toti ...
Poate scrie oricine il vede .. ;)
|
Re: De toate pentru toti ...
pai eu il vad dar nu pot sa postez.......*****iu ce am de scris,postez si nu apare dupa un refresh....
|
Re: De toate pentru toti ...
Ciudat. Mai are cineva problema asta ?
|
Re: De toate pentru toti ...
da.*****ie ca trebuie aprobarea unui moderator
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
de cand avem cel mai shmeker forum care il poate avea un club auto (:D :D :D) nu prea mai calca lumea pe aici :D
+ ca mai e si privat ! |
Re: De toate pentru toti ...
mai calca dar rar.......lafel si pe cel mai shmecher forum....:lol:
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
bine zis baieti mai sus !!!!!!!! pe cand urmatoarea intrunire speedline????????
|
Re: De toate pentru toti ...
Cand ne va permite vremea .
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:40. |
- Copyright 2026 4Tuning