Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Styling Club (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/301684-styling-club.html)

VRS 11-02-12 08:42

Re: Styling Club
 
1.9TDI de 90hp.

DONU' 11-02-12 20:57

Re: Styling Club
 
Fortzaaa!
Hai bafta! Va asteptam la legale la DragRacingEvents!
Vad ca ati racolat ceva masini si de prin tara!

VRS 12-02-12 10:03

Re: Styling Club
 
Da:D. Multumim, sper sa ne intalnim la legale;)

DONU' 12-02-12 14:50

Re: Styling Club
 
Quote:

Originally Posted by VRS (Post 4876915)
Da:D. Multumim, sper sa ne intalnim la legale;)

Ma gasiti la Start! :peace:
Nenea cu microfonu'! :drunk:

Nossa, nossa
Assim você me mata
Ai, se eu te pego,
Ai, ai, se eu te pego :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th

VRS 12-02-12 19:35

Re: Styling Club
 
:))))))))

Rulez 13-02-12 09:08

Re: Styling Club
 
Caterinca maxima DONU' :lol::lol: .

VRS 15-03-12 22:14

Re: Styling Club
 
2 Attachment(s)
Sa-l salutam pe cel mai nou membru al clubului: Mihai - Ferrari 458 Italia

Rulez 16-03-12 23:02

Re: Styling Club
 
Mamaa .. cum poate sa arate 8) .

VRS 23-03-12 18:02

Re: Styling Club
 
2 Attachment(s)
Reprezentand clubul pe plan international, ii uram bun venit lui silviu avand pe 4tuning nick-ul "///carbon" - Audi R8

jakal 24-03-12 13:13

Re: Styling Club
 
am vazut cateva masini stranse aseara la covrig acolo....nu stiu daca erati voi....am trecut mai repejor asa , nu am mai oprit....eram la datorie..:D

Rulez 24-03-12 14:36

Re: Styling Club
 
S-ar fii anuntat pe topic aici daca era ceva .. cred :D.

Andraey 25-03-12 11:03

Re: Styling Club
 
Dadeam eu recital cu muzicuta d-aia se adunase lumea :)))!
De obicei acolo ne strangem si bem o cafea, aseara a fost parcarea plina :D

VRS 25-03-12 11:15

Re: Styling Club
 
Eu din pacate n-am putut sa ajung aseara ca am avut masina demontata, toata fata, as fi venit, dar dupaia se ofticau aia ca ii fac la liniute ca nu mai aveam aripi, bara fata, doar capota si farurile atat:))

L.E. Intalnire Styling Club, orele 18-19, la Covrig. Va asteptam.

Andraey 25-03-12 12:03

Re: Styling Club
 
I'll be there :lol:

VRS 25-03-12 21:31

Re: Styling Club
 
Frumoasa intalnirea, in jur de 7 masini, cam o ora am fost fericiti dupaia si-au facut aparitia politistii si ne-au cam taiat avantul. Au stat langa noi pe toata durata intalnirii:(((. M-am grabit si am uitat aparatul foto acasa.

L.E. Per total eu sunt multumit, mai ales de faptul ca am dat mass doar pe mess si ca n-am dat telefoane.


All times are GMT +2. The time now is 12:04.

- Copyright 2026 4Tuning