![]() |
Re: incinta subwoofer
nu era mai profesional daca foloseai capac cu mufe ? :P
|
Re: incinta subwoofer
probabil, recunosc ca m-am si grabit ca vroiam sa il ascult...cat mai repede.dar era si gaura mai mare
|
Re: incinta subwoofer
Quote:
adica am un subwoofer si un amplif.cum le leg? acum intelegi(daca nu ,roaga un prieten sa-ti explice) |
Re: incinta subwoofer
Quote:
|
Re: incinta subwoofer
Quote:
|
Re: incinta subwoofer
daca e cineva interesat dau cutia pentru ca nu mai am masina.
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:19. |
- Copyright 2026 4Tuning